Приставка xbox 360: причини популярності

287

Роком народження ігрових приставок можна вважати 1972, коли Нолан Бушнелл явив світу знаменитий Pong. Звичайно, тоді було складно уявити, що ця індустрія буде розвиватися настільки стрімко і від такого простого пристрою дійде до великих висот – сучасних консолей і ігрову приставку купити буде так само просто, як телевізор або телефон.

Деякі вважають, що ігрова приставка – це своєрідний «недокомпьютер», т. к. в усьому поступається ПК, але це помилкова думка. Суть означення полягає в тому, щоб насолоджуватися грою, не відволікаючись на такі дрібниці, як установка ігор або програмного забезпечення.

Конкуренція в цьому сегменті ринку не дуже велика – одночасно у продажу знаходяться 3-5 гаджетів від різних виробників. Завдяки сучасним технологіям можна купити ігрову приставку і назавжди забути про самотність – в сучасних моделей є вихід в internet. Найбільш відомі моделі – це ігрова приставка wii від Nintendo , Playstation від Sony і х бокс від Microsoft.

Приставку купити в інтернет-магазині зараз можна приблизно за 10-15 тисяч рублів.

Продуктивність консолей не можна вивчати за тестами і вимірам, достатньо звернути увагу на відеоігри. Для іксбокс існують ексклюзивні відеоігри, такі як Forza Motorsport 2, Halo 3, Project Gotham Racing 4. Можна також додати, що ігри йдуть у високому дозволі і постають у всій красі на плоскому екрані Full-HD або HD-Ready.

У х бокс є спільнота геймерів, в якому зареєстровано кілька мільйонів гравців. Підписка платна, але чисто символічна сума – кілька євро/доларів в місяць. Зате всі ігри можна запускати онлайн, за допомогою гарнітури можна спілкуватися з іншими користувачами.

Приставка працює як з DVD, так і з CD, картинка буде з високою роздільною здатністю, можна навіть дивитися фільми HD. Ігрова приставка, що підключається до internet або домашнім мереж через кабель, можна додатково придбати модуль WiFi. Після підключення можна відтворювати контент з мережі. Завантажувати і записувати музику, фільми та ігри не складе праці.

Х бокс можна підключати до комп’ютера через домашні мережі по бездротовому або провідного з’єднанню. Процес проходить в автоматичному режимі, інтерфейс приставки буде повторювати інтерфейс Media Center на PC. Після установки можна буде відтворювати з комп’ютера фотографії, відео і музику.

Звичайно ж, вибір за Вами: приставку купити або повноцінний комп’ютер, це залежить від Ваших пріоритетів і потреб. Звичайно, приставка буде відмінним вибором, оскільки забезпечує прекрасні можливості за невеликі гроші, адже на ній можна не тільки грати, але і використовувати як плеєр з високою роздільною здатністю.

* На правах реклами