Пульт для всіх: Logitech Harmony H300i

475

Компанія Logitech представила нову модель відомої лінійки пультів дистанційного керування Harmony. Новий пульт Logitech Harmony H300i відрізняється простотою установки і здатний замінити до чотирьох інших пультів. Він дозволяє одним натисканням керувати звичними пристроями, підключеними до телевізора.


Logitech Harmony H300i

Завдяки оновленій системі налаштування через Інтернет, розробленої спеціально для новітнього пульта Logitech, єдине, що потрібно від користувача, – це підключити пульт до комп’ютера, відкрити в браузері сторінку www.myharmony.com і вказати використовувані будинку пристрою.
Особливістю пультів Logitech є щодня оновлювана онлайн база даних, що включає в себе понад 225 тис. пристроїв від понад 5 тис. виробників.

Після налаштування пульта, щоб включити будь-які розважальні системи, досить одного натискання. Кнопка перегляду ТБ (Watch TV) одночасно включає телевізор і декодер кабельного сигналу. Для простоти використання кнопки згруповані за категоріями і рознесені по поверхні пульта. Всі кнопки управління DVD-плеєром об’єднані в одну групу. Також виділено ряд програмованих кнопок, за допомогою яких можна миттєво перейти до улюблених каналів або включити конкретну функцію.

Очікується, що Logitech Harmony H300i з’явиться в Європі в квітні по рекомендованій роздрібній ціні 30 євро.