Raijintek представила концентратор rjk 5v drgb-pwm для управління вентиляторами і підсвічуванням

15

Компанія raijintek оголосила про випуск концентратора rjk 5v drgb-pwm, який може застосовуватися для живлення і управління підсвічуванням і вентиляцією ігрового комп’ютера.

Виробник пропонує відразу вісім 4-контактних роз’ємів для вентиляторів з шім-управлінням і вісім вихідних 3-контактних роз’ємів для адресованої rgb-підсвічування (5 в).

На вхід концентратор отримує два сигнали: шім для управління вентиляторами і argb для управління підсвічуванням; управління передається з материнської плати через 3-контактний роз’єм. Для подачі живлення на заживлення вентиляторів і гірлянд підсвічування використовується один роз’єм живлення sata.

На корпусі концентратора передбачені дві кнопки. Одна з них служить для синхронізації підсвічування з керуючим джерелом на вході; інша дозволяє перемикатися між декількома встановленими програмами підсвічування.

Для кріплення концентратора використовуються два магніти, які приклеєні з внутрішньої сторони задньої стінки концентратора. З їх допомогою можна прикріпити пристрій до будь-якої плоскої металевої частини корпусу.

Розміри концентратора: 133,5 мм x 57,5 мм x 13,5 мм (шхгхв).

Інформація про ціни не повідомляється.

читайте також: