Razer випустила наперстки finger sleeves для геймерів

34

Компанія razer випустила наперстки finger sleeves для геймерів . Вони дозволяють грати з екрану мобільних пристроїв користувачам, які відчувають проблеми від того, що їх пальці стають занадто пітними в процесі гри. Наперстки також стануть в нагоді тим, кого дратують жирні плями на екрані, що залишаються після ігрової сесії.

Ігрові наперстки razer finger sleeves також допомагають підвищити якість гри, збільшуючи точність натискань і керованість.

Наперстки надягають на великий і вказівний пальці обох рук. Вони виготовлені з “гладкої високочутливої тканини”, в яку вплетені провідні срібні волокна, що підвищують чутливість і точність відгуку при дотику до поверхні екрану.

Новий матеріал зменшує тертя. Для цього використовуються нейлон і спандекс. За оцінками користувачів, ігрові наперстки, тактильно нагадують матеріал, який використовується для одягу для фітнесу. Товщина становить 0,8 мм.

Передбачається, що матеріал має високу проникність для повітря, наперстки «дихають». Матеріал вбирає піт і не створює дискомфорту.

У той же час вже висловлені припущення, що пальці при грі в наперстках можуть ставати більш гарячими, ніж зазвичай. Це може викликати підвищене потовиділення.

Спочатку користувачі сприйняли інформацію про вихід аксесуара, як звичайний жарт. Але, схоже, це все-таки правда. Наперстки вже продаються в сша в онлайн-магазині razer за 9,99 доларів.

Раніше редакція thg.ru опублікувала огляд razer kishi для android . Сьогодні в нашу тестову лабораторію потрапив razer kishi для android-контролер з підключенням через usb-c, здатний перетворити практично будь-який android-смартфон в повноцінну ігрову консоль. Детальніше про це читайте в статті “огляд razer kishi для android : мобільний геймінг теж може бути комфортним”.

читайте також: