Realme 4k smart google tv stick: приставка у вигляді флешки з 2 гб озу, чотирьохядерним чіпом і google tv на борту за $53

14

Компанія realme анонсувала на презентації 13 жовтня не тільки смартфон realme neo gt 2, але також свою першу тв-приставку.

Що відомо

Новинку назвали realme 4k smart tv stick. Вона отримала форм-фактор флешки. Гаджет працює під управлінням процесора з чотирма ядрами cortex-a35. Чіп поставляється в парі з 2 гб озу і накопичувачем на 8 гб. Пристрій підключається до телевізора за допомогою hdmi (hdmi 2.1). Гаджет підтримує відтворення контенту в hdr10 + з максимальною роздільною здатністю 4k 60fps. Поставляється пристрій з інтерфейсом google tv, а також з вбудованим магазином додатків play store і технологією chromecast. Управляти гаджетом можна за допомогою комплектного пульта. Він має кнопку виклику google assistant, а також кнопки для швидкого запуску netflix, amazon prime video, youtube і youtube music.

Ціна і коли чекати

Продажі realme 4k smart tv stick стартують 16 жовтня, але поки тільки в індії. За пристрій попросять 53 долари сша. Новинка складе конкуренцію xiaomi mi tv stick.