Realme представила новий смарт-годинник watch t1 з nfc і gps за ціною 110 доларів (4 фото)

30

Компанія realme офіційно презентувала розумний годинник watch t1. Виготовлені в класичному форм-факторі з круглим корпусом годинник оснащений численними функціями контролю стану здоров’я і моніторингу процесу тренувань, а також надійно захищені від попадання вологи і володіють солідним запасом вбудованої пам’яті.

Круглий сталевий корпус нового годинника watch t1 оснащений 1,3 дюймовим hd amoled монітором з роздільною здатністю 416 x 416 (325 ppi). Екран годинника надійно захищений склом corning gorilla glass, а корпус відповідає стандартам водонепроникності 5 атм, що дозволяє занурювати пристрій на глибину до 50 метрів. Підтримується функція always on display.

Годинники споряджаються численними датчиками (акселерометр, гіроскоп, датчики світла і тиску, а також модулі для систем супутникової навігації gps, глонасс і galileo). Годинник допоможе відстежувати витрачені калорії, пульс, підраховувати пройдену відстань, реєструвати частоту серцевих скорочень і контролювати насичення крові киснем (spo2). У годиннику watch t1 передбачений контроль 110 видів фізичної активності, включаючи плавання, крикет, йогу, біг на свіжому повітрі і в приміщенні, піші прогулянки, еліптичний тренажер, веслування, баскетбол та інші.

Бездротовий зв’язок для управління аудіо і камерою смартфона в годиннику watch t1 використовує підключення через bluetooth 5.0. Є вбудований модуль nfc. Автономна робота годин протягом 7-ми діб забезпечується акумулятором ємністю 228 маг. Повна підзарядка батареї від 0 до 100% займає всього 35 хвилин.

Realme watch t1 випускаються в колірних рішеннях vibrant black і black mint з силіконовим ремінцем, а для моделі в кольорі olive – з шкіряним ремінцем. Роздрібні продажі стартують з 1 листопада, але попередні замовлення можна оформляти з 20 жовтня. Ціна годинника складе близько 110 доларів.