Ремонт iphone будь-якої складності

1-25-2021
ᐅ Срочный ремонт iPhone в Киеве | Ремонт Айфона - цена | Официальный сервис  А-Сервис

 

 

Послуги з ремонту iphone 4s в «А-Сервіс»

Звертаючись в нашу компанію «А-Сервіс», ви можете не сумніватися в якості послуг, що надаються. Наш сервісний центр вважається однією з небагатьох майстерень, яка займається обслуговуванням техніки відомого американського виробника. Наші майстри надають гарантію на виконувані види робіт. Вашому пристрою буде надана професійна допомога від фахівців з великим досвідом і навичками. У наших майстрів досить професіоналізму і знань, які допомагають у виконанні ремонту різного ступеня складності. Майстри проводять діагностику для визначення причини поломки. Потім вони повідомляють, в чому саме поломка і приступають до ремонту. Час виконання ремонту залежить від складності поломки. Також хочемо вам порекомендувати перейдіть на сайт нашого сервісного центру «А-Сервіс» з питань послуги з ремонту iphone.

Наш сервісний центр в Києві і Львові надає гарантію на пропоновані види робіт. Ремонт пристроїв apple є нашим основним напрямком протягом більше 8 років. За час роботи наші майстри стикалися з поломками різного ступеня складності. Кожен день їм доводиться лагодити по кілька смартфонів. Багатий досвід, накопичені навички і знання допомагають виконувати ремонт будь-якої складності швидко і якісно. Ми пропонуємо допомогу власникам, як нових, як і старих моделей. Наприклад, у нас ви можете виконати ремонт iphone 4s фахівцями з високою кваліфікацією.

Особливості поломок apple iphone 4s

Пристрій iphone 4s було презентовано в 2011 році і швидко стало популярним. Незважаючи на те, що з моменту виходу пристрою пройшло вже багато років, воно як і раніше використовується. У цього смартфона хороші характеристики, які до сих пір відповідають вимогам сучасного користувача. У смартфона компактні розміри, але при цьому він об’єднує в собі високу продуктивність і якісну роботу системи. Але оскільки це вже далеко не нова модель, за роки використання з ним можуть виникнути поломки, при чому, з різних причин. Механічний вплив на пристрій може викликати пошкодження екрану або корпусу. Система часто потребує оновлення. Більш характерною проблемою є природний знос деталей, що найчастіше вважається основною причиною поломки.

Вчасно звернувшись за допомогою до майстрів нашого сервісного центру можна усунути ці проблеми. Ми готові надати необхідну допомогу. Ремонт пристрою буде виконаний кращими професіоналами міста. У наших майстрів правильний підхід до виконання ремонту, незалежно від складності поломки. Вони здатні оперативно усунути всі види поломок.

Переваги співпраці з «А-Сервіс»

До нас звертаються з різних причин. Основні поломки: розбитий екран, проблеми з акумулятором, потрапляння вологи в пристрій і так далі. Варто відзначити, що у всіх пристроїв iphone є одна загальна проблема, яка полягає у виході з ладу контролера живлення. Основна причина-це перепади напруги. Крім того, ця поломка виникає через використання неоригінального зарядного пристрою. Оскільки це поширена проблема, для її усунення у нас є в наявність необхідні комплектуючи і наші майстри справляються з нею швидко.

Наші майстри надають гарантію на наступні види робіт:

  • заміна екрану / скла.
  • заміна корпусу.
  • заміна акумулятора.
  • заміна мікрофонів і динаміків;
  • оновлення пз.

Наш сервісний центр гарантує якісну підтримку пристроїв apple iphone 4s на професійному рівні. Ремонт айфона 4s виконується з використанням оригінальних і сертифікованих комплектуючих.