Ремонт квартир в новобудовах

3-25-2018

Отримуючи квартиру в новобудові, її новий власник поспішає зробити капітальний ремонт, щоб нарешті насолодитися власним житлом. Його бажання цілком виправдано, адже ремонт квартири в новому будинку — це, фактично, її перебудова під власні потреби.Пропоную https://stroim.kharkov.ua/category/evroremont

Що пропонують забудовники?
Сучасні забудовники приділяють мало часу і зусиль внутрішній обробці будинків. Всі квартири в новобудовах умовно можна розділити на дві групи:

Житло з чорновою обробкою — абсолютно непридатне для заселення приміщення. Тут ви побачите голі стіни і підлогу. До закінчення ремонту квартири тут готові до використання тільки вікна і зовнішні двері. В кожну окрему квартиру проведено опалення, вода і каналізація, однак внутрішні комунікації та сантехніка — це вже турботи нового мешканця.
Житло з чистової обробкою — тут є внутрішні двері, стіни оброблені штукатуркою і шпалерами, проведені внутрішні комунікації, встановлена сантехніка. Але не дуже радійте пристойному вигляду кімнат. Дуже скоро ви будете змушені робити ремонт нової квартири, тому що забудовник заощадив на якісних матеріалах при її обробці.
3-й варіант перепланування квартири 90 м2

На кресленні: Варіант планувального рішення квартири вільного планування

Також варто врахувати особливості планування квартир в новобудовах. Під виглядом надання можливості мешканцям самостійно спланувати дизайн свого житла, забудовники економлять на матеріалах і здають в експлуатацію квартири без будь-яких внутрішніх перегородок. Це називається вільним плануванням.

Дизайн бірюзовою весняної спальні

На фото: Приміщення в сучасних будинках часто мають нестандартну конфігурацію

З одного боку, така особливість дійсно корисна для новоселів. Навіщо демонтувати зайві стіни, якщо можна звести нові перегородки в потрібних місцях? Разом з тим, планувальні рішення для новобудов можуть ускладнюватися особливостями нових будинків та чинним законодавством, тому перепланування та ремонт вимагають обов’язкового втручання професійних дизайнерів.

Можливі труднощі перепланування
1-й варіант перепланування квартири 162,5 м2

На кресленні: Архітектурні рішення нових будинків зазвичай непрості. Квартира в новобудові може бути забезпечена еркерами, які при створенні дизайн-проекту важливо правильно «обіграти»

Представляючи схему своєї майбутньої квартири, ви думаєте, що досить купити необхідні будматеріали, звести відсутні перегородки там, де хочеться, і отримати бажаний результат. Однак при розробці дизайн-проекту для житла в новобудовах потрібно враховувати такі фактори, як:

Усадка споруди. Повна усадка відбувається приблизно за 3 роки, протягом яких проводити ремонт не рекомендується. Якщо ж у вашій квартирі зовсім непридатні для життя умови, фахівці підбирають матеріали, легко переносять можливу деформацію.
Необхідність проведення комунікацій. Планування — це не тільки стіни, але і опалення, електрика, водопровід, каналізація. Тому перебудову житла треба робити з урахуванням їх розташування та відповідності санітарним, архітектурним, протипожежним і будівельним нормам.
Складність архітектури нових будинків. У новобудовах квартира може включати в себе еркери, панорамні вікна і кімнати нестандартної форми. Тому ускладнювати дизайн інтер’єру і без того складного простору непрофесійними методами не має сенсу.
Необхідність отримання дозволу на проведення перепланування з подальшою реєстрацією плану готової квартири. Такий дозвіл видається лише за умови відповідності проекту законодавчим актам і особливостям будівлі.