Ремонт замка запалювання

6-20-2021

 

 

Замки запалювання на мерседес часто виходять з ладу, перестають працювати ключі – не відкривають, не закривають, не включається запалювання або машина не заводиться.  Мерседес з 1998 р встановлює електронні замки, але конструкція їх недосконала і вже на 2016 році з’являються нові дефекти системи запуску. Для того, щоб зрозуміти, що ж сталося, потрібна професійна діагностика замка мерседес. Також хочемо вам порекомендувати ремонт замка зажигания в Киеве в компанії Key Kiev.

Найбільш поширені прояви несправності:

Для пошуку дефекту і діагностики потрібно розуміти, з чого складається система контролю доступу і як працює

Мерседес придумав одну з найбільш захищених схем безпеки – на машині застосований електронний ключ, в якому записані змінні коди захисту, вона складається з ключа, замка запалювання, блоку управління двигуном, блокіратора керма або блоку перемикання передач, а так само кодового зв’язку з блоками ДВС, АКПП, антен та інших периферійних блоків.

Електронні ключі містять змінні коди при повороті ключа замок обмінюється інформацією з ключем і блокатором керма (якщо є), по шині даних can замок підтверджує статуси дозволу на запуск від інших блоків в автомобілі.

Як зрозуміти, що несправність саме в замку запалювання?

Як це не банально, але звернутися в сервіс або до компетентного фахівця, або завантажити наш алгоритм пошуку несправності, який дозволяє зняти більшість питань і виключити безліч простих проблем. Алгоритм складений професіоналами своєї справи, завдяки йому ви зможете самі з непрямих причин зрозуміти в чому справа.

Ремонт замка запалювання при вас, з гарантією від 6 міс.

Ми практично 20 років паяємо замки запалювання, працюємо на дилерському обладнанні і на власне розроблених засобах тестування і налагодження, але навіть з таки досвідом відновити те, що вже хтось намагався виправити дуже складно, довіряйте професіоналам.

У нашій лабораторії 50% замовлень-це блоки після невдалого втручання майстрів-самоучок. До багатьох фахівців широкого профілю, що беруться лагодити все – від телевізорів до автомобілів, вчасно не доходить та думка, що купив діагностичне обладнання ще не стає відразу діагностом. При цьому багато таких “кулібіни” настільки впевнені у своїй непогрішності, що переконують власників дорогих автомобілів звертатися саме до них за допомогою. Власники мерседесів так само часто невчасно сприймають той факт, що людина з китайської паяльною станцією швидше за все не професіонал в ремонті.