Renault представить кабріолет зі скляним дахом

695

Французька автомобілебудівна компанія Renault показала нове купе-кабріолет Megane з панорамним дахом. Продажі автомобіля в світі стартує у червні поточного року. Дах машини складається з двох скляних секцій, обрамлених металом темного кольору, через що створюється враження, ніби верх цілком виконаний з тонованого скла.


Renault Megane

Megane CC стане першим автомобілем марки, який отримає фірмову шестиступінчасту трансмісію з двома дисками зчеплення. Повідомляється, що вона дозволяє скоротити викиди СО2 в атмосферу на 17% (або 30 г/км) порівняно з традиційною трансмісією. Дводискова коробка передач йде в парі з дизельним двигуном об’ємом 1,6 л і потужністю 108 к. с. Крім того, будуть доступні автомобілі з дизельними агрегатами потужністю 128 і 158 к. с., а також з бензиновими потужністю 128 138 л. с.

Обсяг багажника з піднятим верхом складає всього 417 л – це самий маленький багажник в цьому класі. З складеним дахом його обсяг зменшується до 211 л.

Офіційно ціни на Renault Megane CC ще не були заявлені, але, як повідомляють джерела, вони складуть близько 23 тис. євро, тобто будуть на рівні вартості головного конкурента моделі – Peugeot 308CC. Прем’єра кабріолета відбудеться на міжнародному автосалоні в Женеві, повідомляє Autonews.ru.

Renault Megane
Renault Megane