Рідкісний прототип apple videopad 2 буде виставлений на аукціон

30

Унікальний прототип пристрою apple videopad 2 буде виставлений на торги в листопаді в рамках аукціону “історія науки і техніки”, що проводиться міжнародним аукціонним домом bonhams в лос-анджелесі. Videopad буде виставлений на аукціон разом з іншими прототипами apple і пам’ятними речами стіва джобса і, за оцінками, буде проданий за ціною від $8 000 до $12 000.

Розроблений між 1993 і 1995 роками з videopad 1 і 3 (єдині два зразки, показані публіці), цей єдиний збережений прототип кпк був наступною спробою apple після newton message pad. На відміну від newton message pad, розкладний екран цієї моделі, очевидно, включав вбудовану камеру для відеоконференцій.

Незважаючи на випереджаючий свій час дизайн, він був скасований разом з newton os після повернення джобса в компанію в 1997 році. За даними аукціонного дому bonhams, це сталося після того, як джобс зрозумів, що технологія ще не досягла рівня, необхідного для позитивного користувацького досвіду.

Пристрій був створений на основі концептуальних ескізів, намальованих колишнім генеральним директором джоном скаллі. Дизайн так і не побачив світ, але це явно було дуже ранньою концепцією планшета. Якщо уважно придивитися, можна побачити певні паралелі між videopad 2 і такими пристроями, як iphone і ipad.