Різдвяні флеш-накопичувачі

418

На російський ринок виходять різдвяні набори флеш-накопичувачів Bone у святковій упаковці. В кожен комплект входить флеш-накопичувач ємністю 4 Гб, шнурок для мобільного телефону і листівка з календаря на 2011 рік.

У святковій упаковці представлена нова модель флеш-накопичувача Bone Snowman Driver у вигляді забавного сніговика. Флешка має знімний силіконовий корпус, не притягає пил і захищає накопичувач від вологи і зовнішнього механічного впливу. У разі сильного забруднення корпус можна почистити або помити водою. Флешки забезпечують високу швидкість читання і запису і не вимагають додаткового живлення.

Bone Snowman Driver
Bone Snowman Driver

Ще одна новинка – Bone Gingerman Driver – флешка, виконана у вигляді пряникового чоловічка. Флешка виконана у практичному силіконовому корпусі, надійно захищає вбудовану пам’ять. Ємність Bone Gingerman становить 4 Гб.

Bone Gingerman Driver
Bone Gingerman Driver

Вже відомий споживачам флеш-накопичувач Bone Deer Driver у вигляді оленя також доступний у святковій упаковці. Вірний друг та помічник Санта Клауса буде бажаним гостем в будь-якому будинку. Флешка кріпиться до кольоровій листівці з календарем у вигляді новорічної ялинки в комплекті зі шнурком для телефону.

Bone Gingerman Driver
Bone Gingerman Driver

Новорічний набір виконаний в блістерній упаковці. Залежно від кольору накопичувача в комплект входить: шнурок для телефону, виконаний в тому ж стилі, що і флешка. Задня частина упаковки зроблена у вигляді оригінальної листівки, на якій можна написати привітання.

Рекомендована роздрібна ціна різдвяного набору складе 1,2 тис. рублів, новинка надійде в роздрібний продаж в листопаді 2010 року.