ROCCAT Arvo: компактна ігрова клавіатура

444

Компанія ROCCAT представила компактну ігрову клавіатуру ROCCAT Arvo з просунутим програмним забезпеченням в комплекті.


ROCCAT Arvo

Клавіатура завершує лінійку продуманої периферії ROCCAT Smart Desktop Management System ? на відміну від стандартних пристроїв, клавіатура не займе багато місця на поверхні робочого столу. Розмір ROCCAT Arvo зменшений за рахунок поєднання кнопок-стрілок з цифровою панеллю Num Pad. Перемикання режимів роботи клавіш здійснюється всього одним натисканням кнопки Mode в правому верхньому куті клавіатури. Користуватися стрілками комфортно навіть у темряві ? кнопки м’яко підсвічуються синіми світлодіодами. Компактні розміри дозволяють розмістити клавіатуру в найбільш зручному положенні перед монітором, при цьому на столі залишиться багато місця для мишки і інших пристроїв.

ROCCAT Arvo
ROCCAT Arvo

Любителі шутерів і популярних онлайн-ігор зрадіють трьох додаткових функціональних клавіш, розташованих прямо під пробілом, які натискаються зручно великими пальцями. Програмне забезпечення ROCCAT Valo Max дозволило створити макро-команди для важливих ігрових дій (наприклад, для швидкої активації заклинань в MMORPG).

ROCCAT Arvo фіксується на поверхні столу завдяки вмонтованою алюмінієвій пластині і присосками. Оптимізована конструкція кнопок робить друк легкою і комфортною. Вбудований в кнопку Caps Lock світлодіод завершує картину приємних нововведень, оскільки показує, який режим активний в даний момент.

Новинка з’явилася у продажу в жовтні 2010 року. Рекомендована роздрібна ціна становить 2,4 тис. рублів.