Roccat представила дві нові ігрові миші

421

Компанія Roccat представила ігрові миші Roccat Pyra і Pyra Wireless. Миші працюють з частотою опитування 1000 Гц, що забезпечує плавний рух з прискоренням до 30G, а дозвіл сенсора регулюється від 400 до 1600 dpi. Бездротовий інтерфейс Pyra Wireless з частотою 2,4 ГГц передає її руху так само швидко і точно, як кабель звичайної миші.

Миші Pyra обладнані п’ятьма кнопками і завдяки функції EasyShift[+] число комбінацій управління збільшує до 12. Досить затиснути клавішу EasyShift[+] одночасно з іншою кнопкою або коліщатком мишки, так само, як клавішу Shift на клавіатурі, для використання шести додаткових функцій.

Всі налаштування, включаючи виклик макросів, значення DPI і рівень чутливості сенсора можна змінити і зберегти в один з п’яти профілів, створивши оптимальний режим для кожної гри. При запуску програми профіль завантажиться автоматично, а якщо один із профілів присвоєно Windows, Pyra переключиться на нього при виході з гри. Додаткові профілі зберігаються на жорсткому диску і завжди доступні через меню драйвера.

Менеджер макросів підтримує складні послідовності дій, які здійснюються одним клацанням, надаючи відчутну перевагу в іграх. Для професійних гравців послідовність виконання команд регулюється з точністю до мілісекунди.

Компактний дизайн робить Pyra підходить для користувачів ноутбуків, а її симетрична V-образна форма однаково добре підходить і лівою, і правшам. Pyra Wireless оснащена наноприемником, практично не виходять за межі корпусу ноутбука.

Roccat Pyra Wireless і Roccat Pyra з’являться в роздрібному продажі в кінці червня за ціною 2,5 тис. і 1,7 тис. рублів відповідно.