ROCCAT випустив нову ігрову мишу Kone[+]

445

Компанія ROCCAT представила мишу ROCCAT Kone[+] для любителів комп’ютерних ігор. Пристрій відрізняє один з найбільш потужних в індустрії лазерних сенсорів, 8 настроюваних кнопок, стильний ергономічний корпус з м’яким покриттям і багатобарвної підсвічуванням.


ROCCAT Kone[+]

Маніпулятор оснащений найточнішим лазерним сенсором Pro-Aim Laser Sensor з максимальною роздільною здатністю 6000 dpi і частотою опитування 1000 Гц. Швидкість сканування поверхні становить 11750 кадрів в секунду. Миша успішно відстежує руху з прискоренням до 30g зі швидкістю до 5,08 м/сек. Крім того, пристрій підтримує технологію Tracking & Distance Control Unit, яка розраховує висоту підйому над поверхнею столу і оптимізує параметри сенсора для роботи з різними килимками. Завдяки цьому маніпулятор чудово справляється зі своїми завданнями на будь-яких поверхнях.

Ергономічний корпус пристрою покритий м’якою гумою для більш комфортної роботи під час тривалих ігрових баталій. Широке колесо прокрутки забезпечує швидке перемикання між можливими видами зброї. Зручно розташована кнопка зміни режимів роботи сенсора дозволяє швидко змінювати дозвіл для більшої ефективності у різних ігрових умовах. Вага маніпулятора можна варіювати за допомогою набору вантажів Fastclip Weight System, що входять в комплект поставки.

Завдяки технології EasyShift[+] гравці можуть запрограмувати 22 різні функції, використовуючи при цьому 8 кнопок. Для того щоб скористатися вторинними і третинними функціями, досить натиснути на кнопку EasyShift[+]. При бажанні можна включити звуковий супровід перемикання режимів на маніпуляторі, щоб гравець не відволікався від процесу гри. Також геймери мають можливість самостійного створення макросів за допомогою програми Macro Manager.

Досвідчені любителі ігор можуть створити і зберегти до 5 власних ігрових профілів для улюблених тривимірних «стрілялок» чи «стратегій». Пристрій автоматично перемикається на створений профіль при вході в додаток і повертається до вихідних налаштувань при переході назад в Windows.

ROCCAT Kone[+] надійде в роздрібний продаж восени 2010 року. Рекомендована роздрібна ціна новинки складе 3750 рублів.