Розроблений дисплей з надувними точками для людей з порушеннями зору

12

Надування” точок ” силіконової мембрани шляхом спалювання газу може бути використано для створення дисплея брайля для застосування в різних електронних пристроях.

Уявіть собі ipad або kindle для сліпих, з надувним екраном брайля, який змінює форму поверхні, коли користувач торкається до нього. Дослідницька група під керівництвом фахівців з корнельського університету розробила подібну технологію: набір щільно закритих механізмів, які при запуску процесів міні-горіння створюють опуклості в силіконовій мембрані.

Однією з основних перешкод при розробці динамічного дисплея брайля для електроніки є з’ясування того, як докласти потрібну силу до кожної точки. Попередні спроби, як правило, використовували мініатюрні двигуни, гідравліку або підключені мікронасоси, але всі ці механізми є громіздкими,складними та дорогими, за словами роба шепарда, доцента механічної та аерокосмічної інженерії в інженерному коледжі університету.

Щоб зменшити і здешевити систему, команда корнелла спільно з дослідниками ізраїльського технологічного інституту техніон розробила систему з формованого силікону і електродів з рідкого металу, які викликають іскру для займання попередньо змішаних метану і кисню.

Це “паливо” проходить через ряд незалежних каналів, кожен з яких веде до мембрани товщиною 3 міліметри. Швидке згоряння змушує тонку силіконову мембрану роздуватися в потрібній точці. Магнітна система закриття надає цим точкам постійну форму. Вся система може бути скинута до дефолтного стану простим натисканням.

В даний час система складається з дев’яти “точок”, але дослідники сподіваються масштабувати розробку і в кінцевому підсумку створити повноцінний електронний тактильний дисплей.