Ринок смартфонів просів на тлі дефіциту компонентів-знижок можна не чекати

38

Дефіцит кремнію продовжує негативно позначатися на ринку смартфонів. У третьому кварталі 2021 року він [ринок] просів на 6%, про що повідомляє аналітичне агентство canalys.

Компанія samsung зберегла свої 23% і залишилася на першому місці. Відрив між лідером і головним переслідувачем трохи скоротився, тому що apple змогла наростити поставки смартфонів і збільшила свою частку з 12% до 15%.

У трійку також потрапила компанія xiaomi. Вона все так само контролює 14% ринку. Oppo і vivo продовжують ходити парою. У базисному періоді їх частка становила по 9%, а у звітному – по 10%.

Як зазначалося, ринок в річному численні просів на 6% через брак комплектуючих. До кінця року дефіцит ще наполегливіше диктує свої умови, хоча ще навесні експерти були налаштовані оптимістично. Всього на ринку в третьому кварталі з’явилося 327 млн смартфонів. Роком раніше-348 млн штук.

Поки що немає ніяких передумов до того, що до кінця року виробники зможуть заповнити складські запаси. Тому на великі знижки в святковий сезон розраховувати не варто.

Canalys