Samsung анонсував 3D РК-телевізори серії 750

246

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку саму передову в своїй лінійці ЖК-телевізорів серію 750.

Серія 750 РК-телевізорів 2010 року представлена двома моделями з діагоналлю екрана 40 і 46 дюймів. Телевізори привертають увагу строгими лініями корпусу, тонким обрамленням екрану з прозорого пластику та Х-образної хромованою підставкою.

Samsung анонсировал 3D ЖК-телевизоры серии 750

Процесор 3D HyperReal Engine підтримує всі відомі 3D-формати, включаючи FullHD (1024p) і 3D Blu-ray. Технологія 400 Clear Motion Rate оптимізує взаємодію панелі, процесора і технології підсвічування, щоб навіть самі динамічні сцени виглядали чіткими і чистими.

Однією з ключових особливостей флагманських 3D РК-телевізорів 750 серії є вбудований відеопрогравач. Телепередачі можуть бути записані на зовнішній USB-носій. Його досить просто підключити до вільного USB-роз’єму телевізора і натиснути кнопку запису (тільки для цифрового сигналу). Крім того, безпосередньо з USB-носія флагманські РК-телевізори дозволяють відтворювати будь-який цифровий контент.

Нові 3D РК-телевізори 750 серії від Samsung підтримують концепцію Smart TV і дозволяють дивитися контент з глобальної мережі. В магазині додатків Samsung Apps можна знайти програми для перегляду роликів Youtube, новинних стрічок Russia.ru і Спорт-Експрес, погоди Gismeteo, спілкування в Twitter і Facebook і безліч інших віджетів.

Якщо у споживачів будинку є DLNA-сумісні пристрої, то, використовуючи фірмову технологію Allshare, вони зможуть створити мережу для обміну цифровим контентом. Allshare дозволяє передавати на телевізор відео, зображення, музику і навіть офісні документи з сумісних ноутбуків, смартфонів, відеокамер і багатьох інших пристроїв. А стандарт HDMI 1.4 дозволяє без стискування даних передавати навіть відео високої чіткості у форматі Blu-ray 3D.

Рекомендована роздрібна ціна телевізорів Samsung серії 750 становить 63 тис. руб за модель з діагоналлю 40 дюймів (LE40C750) і 75 тис. рублів за модель з діагоналлю 46 дюймів (LE46C750).