Samsung анонсував легкі портативні ноутбуки серії 9

481

Компанія Samsung Electronics представила найлегші в світі ноутбуки 9-ої серії з діагоналлю екрана 13 дюймів.

При вазі всього 1,31 кг і товщиною 16 мм ноутбуки Samsung 9 серії є найбільш легкими й тонкими в усьому світі. Ноутбуки оснащені екраном SuperBright Plus, що відображає більше 16 млн. квітів і дає насичене і чітке зображення.

Ноутбуки 9 серії створені з дюралюмінію, – легкого матеріалу, який використовується в авіації, в два рази більш міцного, ніж алюміній.

Екран нових ноутбуків Samsung сконструйований так, щоб поліпшити продуктивність системи. Використовуючи датчики світла, технологія Auto Display Brightness визначає рівень освітленості навколо лептопа і автоматично налаштовує яскравість дисплея. Таким чином досягається оптимальна для очей користувача яскравість і зберігається заряд акумулятора. Ця інноваційна технологія доповнюється підсвічуванням клавіатури, адаптується до рівня зовнішньої освітленості.

Нові ноутбуки оснащені процесором другого покоління Intel Core i7/i5, що підтримує до 8 Гб оперативної пам’яті і технологію Intelligent Turbo Boost 2,0. Фірмова технологія Fast Booting (запуск ноутбука з вимкненого стану) дозволяє користувачам почати роботу за комп’ютером вже через 12 секунд після запуску.

Твердотільний накопичувач (SSD) ємністю 128/256 Гб надає більш ніж достатня кількість місця для розваг і професійної діяльності, а відсутність у ньому обертових частин робить завантаження на 60% швидше, ніж на HDD-лептопах.

У ноутбуках 9 серії не тільки підвищена міцність, але і понижений рівень шуму і нагріву. Технологія Fast Start і використання SSD дозволяє комп’ютеру вийти із сплячого режиму всього за 3 секунди, твердотільний накопичувач також не дає втратити дані при раптовому відключенні батареї або шнура живлення.

З технологією PowerPlus і нової літій-полімерною батареєю ноутбуки Samsung 9 серії можуть працювати до трьох разів довше звичайних ноутбуків. Samsung PowerPlus — фірмова технологія оптимізованої зарядки джерела живлення лептопа, збільшує тривалість його роботи.

1,3-мегапіксельна HD веб-камера дозволяє знімати фото і відео відмінної якості, а перегляд записаних роликів високого дозволу на яскравому екрані ноутбука доставить ще більше задоволення.