Samsung анонсував нові LED-монітори серії 31

457

Компанія Samsung Electronics оголосила про початок продажів на російському ринку LED-моніторів серії 31. Відрізняючись більш класичним дизайном, монітори серії 31 ідентичні старшої, 50 серії LED-моніторів Samsung.

Моделі Samsung 31 серії однаково добре підходять для роботи з офісними програмами, редагування фотографій, сучасних ігор і перегляду фільмів. Сучасна технологія LED-підсвічування в поєднанні з широким екраном високого дозволу дозволяє розглядати зображення в деталях.

Монітори відрізняються чітким і контрастним зображенням навіть в найдинамічніших сценах — за це відповідає технологія MEGA DCR, яка аналізує кожен кадр і регулює рівень підсвічування, домагаючись високого рівня динамічної контрастності.

Інтелектуальна система автоматично визначає формат виведення на екран картинки і вибирає відповідний йому відеорежим; зображення на нових моніторах буде завжди відображатись в правильних пропорціях.

Як і інші монітори 2010 року, моделі 31 серії оснащені рядом фірмових технологій, що полегшують життя користувачу. У новій серії 31 передбачена спеціальна функція Magic Return. Вона дозволяє в лічені секунди автоматично перенести всі ярлики і відкриті програми на первинний монітор при виключенні другого. Слід також відзначити технологію MagicAngle — незалежно від того, з якого кута користувач буде дивитися на монітор, зображення на екрані буде залишатися яскравим і контрастним.

Для тих, хто піклується про економію енергії, Samsung запропонувала спеціальну функцію Magic Eco. Вона дозволяє вибрати необхідний рівень енергоспоживання — 100% для максимальної продуктивності або 75% і 50% для економії енергії.

Нові моделі LED-моніторів 31 серії вже доступні на російському ринку за орієнтовною ціною 9 тис. руб. за модель з екраном 21,5 дюйма’ (BX2231), 10 тис. руб. за модель з екраном 23 дюймів (BX2331) та 12,5 тис. руб. за модель з екраном 24 дюймів (BX2431).