Samsung анонсував нову лінійку 3D Blu-ray плеєрів

405

Компанія Samsung Electronics представила нову лінійку 3D Blu-ray плеєрів. Три моделі плеєрів з нової лінійки забезпечені спеціальним чіпом для конвертування зображення в 3D, і вся лінійка підтримує технологію One Foot Connection. Дана технологія синхронізує контент всіх сумісних з плеєром пристроїв, що знаходяться в радіусі півметра.


BD-D7500

Сім нових моделей 3D Blu-ray плеєрів представлені користувачам, з яких ключовими є:

  • Найтонший у світі 3D Blu-ray плеєр (модель BD-D7500), в якому також передбачена і настінне кріплення;
  • Компактний 3D Blu-ray плеєр (модель BD-D7000)
  • 3D Blu-ray плеєр з опціями Dual HDMI і Mobile Phone Control (модель BD-D6700)
  • 3D Blu-ray плеєр з вбудованим Wi-Fi модулем (модель BD-D6500)

BD-D7000
BD-D7000

Всі плеєри лінійки 2011 року виконані в концепції дизайну компанії Samsung: вони симетричні, тонкі, управління всіма основними функціями розташоване посередині — тому використовувати пристрої просто і зручно. Відсутність висувного лотка для диска робить плеєр тихіше.

BD-D6700
BD-D6700

Завдяки технології Samsung Smart Blu-ray, що поєднує в собі технології AllShare, SmartHub і Samsung Apps — доступ до різного контенту став ще швидше і зручніше.

BD-D6500
BD-D6500

Samsung BD-D7500 є найтоншим у світі Blu-ray плеєром, який вмістив всі сучасні розробки і досягнення у корпус товщиною всього 2.3 див. Він оснащений новітнім відеопроцесором Samsung, дозволяє конвертувати зображення і відео в 3D, а також системою поліпшення зображення і набором HD кодеків. Інноваційний процесор здатний конвертувати зображення і відео, включаючи потокове, формат HD для перегляду на телевізорах з підтримкою Full HD.

Samsung BD-D7500 підтримує технології Samsung Wireless Link і One Foot Connection, які забезпечують швидке і зручне з’єднання з іншими пристроями. З технологією Ultra Fast Play час включення плеєра вдалося скоротити до 3 секунд, що на 80% швидше в порівнянні з моделями 2010 року.

Плеєр BD-D7000 в своєму дизайні дотримується компактності і мінімалізму. Лоток для дисків прихований, а весь корпус має форму квадрата зі стильною металевою окантовкою. Samsung BD-D7000 оснащений більшістю функцій плеєра BD-D7500: конвертація в 3D і HD, Ultra Fast Play, Samsung Wireless Link, One Foot Connection, сертифікація DLNA, Smart Blu-ray, а також має вбудований Wi-Fi модуль.

3D Blu-ray плеєр Samsung BD-D6700 забезпечений двома портами HDMI і дозволяє насолоджуватися одночасно і 3D-зображенням (HDMI 1.4 a) і 8-канальним звуком через AV ресивер (HDMI 1.3). Можливості плеєра: конвертація в 3D і HD, Ultra Fast Play, Samsung Wireless Link, One Foot Connection, сертифікація DLNA, вбудований Wi-Fi модуль. Додатково до цього, користувачі можуть управляти плеєром BD-D6700 за допомогою свого iPhone або смартфона на базі Android.

В якості початкової моделі в лінійці 2011 року плеєр BD-D6500 дає можливість насолодитися переглядом full HD 3D відео і доступом до потокового контенту через Smart Blu-ray. Samsung BD-D6500 може конвертувати контент в HD, містить вбудований Wi-Fi модуль, і використовує технології Ultra Fast Play, Samsung Wireless Link і One Foot Connection.