Samsung анонсував нову лінійку аксесуарів до телевізорів

317

Компанія Samsung Electronics анонсувала нову лінійку аксесуарів до телевізорів, що включає в себе:

  • легкі активні 3D-окуляри з можливістю заміни лінз на діоптрійної
  • перше бездротове зарядний пристрій для пультів ДУ і активних 3D-окулярів
  • пульт ДУ з тачскріном, дублюючий зображення з телевізора і дає доступ до Samsung Apps
  • телевізійна веб-камера високого дозволу, що дозволяє здійснювати відеодзвінки через телевізор

Після того, як нова технологія 3D TV стала забезпечувати повноцінний ефект присутності, активні 3D-окуляри Samsung зазнали значних змін для поліпшення якості картинки, зручності носіння і привабливості дизайну. При вазі всього 30 г 3D-окуляри Samsung SSG-3700CR легше попередньої моделі на 25% і є найбільш легкими активними 3D-окулярами в світі. У SSG-3700CR змінена схема розташування компонентів, використовується більш легкий матеріал, зменшено розмір плати з мікросхемами і доступна технологія Bluetooth для простоти з’єднання.

3D-очки

Однак, зниження ваги очок не вплинуло на їх високу продуктивність. Samsung у два рази скоротив час відгуку і поліпшив контрастність на 150%. В результаті стало доступним більш яскраве 3D-зображення з меншою кількістю перехресних перешкод і практично відсутністю втоми від перегляду.

Samsung TwinView Touch Control
Samsung TwinView Touch Control

Ті користувачі, які носять окуляри з діоптріями, можуть замовити спеціальні лінзи для SSG-3700CR і насолоджуватися переглядом 3D в одній парі очок. Для тих, хто віддає перевагу носити власні окуляри, Samsung розробив новий дизайн дужок, які з’єднуються з оправою у верхній точці. Така конструкція забезпечує велику свободу руху і мінімізує ймовірність поломки. Дужки і оправа зроблені з гнучкого, нетоксичного нейлону з вуглецевими волокнами, який використовується при виготовленні звичайних окулярів. Такий матеріал дозволяє дужкам 3D-окулярів розтягуватися і згинатися, тому SSG-3700CR підійдуть кожному. В нових окулярах є фіксуюча носова накладка, а батареї і друковані плати розташовуються за вухами, що дає поліпшений ваговий баланс.

Samsung TwinView Touch Control
Samsung TwinView Touch Control

Заряджати окуляри можна як через спеціальний шнур, так і через бездротове зарядний пристрій (продається окремо). На додаток до цього, 3D-очки SSG-3700CR збільшують час роботи батареї, так як забезпечені датчиком руху і сенсором, що реагує на дотик. Окуляри автоматично включаються при надіванні або переміщенні і вимикаються, коли не виявляють контакту з тілом або руху.

Первое беспроводное зарядное устройство
Перше бездротове зарядний пристрій

Новим пультом ДУ Samsung TwinView Touch Control (модель RMC30D1) можна повністю керувати за допомогою тачскріна. Працюючи в парі з обраним телевізором Samsung, пульт дає можливість бачити на своєму 3-дюймовому РК-екрані все, що відображається на телевізорі. Такий пульт дозволить перекусити на кухні, не пропустивши потрібну програму. Крім того, на ньому можна переглядати весь вміст з підключених пристроїв, таких як DVD або Blu-ray плеєри та багатьох інших.

Роутер CY-SWR1100
Роутер CY-SWR1100

З власним процесором, Touch Control підключається до мережі і дає доступ до додатків Samsung Apps: Facebook, Skype, Twitter, YouTube — навіть при виключеному телевізорі. При необхідності введення тексту на екрані пульта з’являється QWERTY клавіатура.

Роутер CY-SWR1100
Роутер CY-SWR1100

Samsung RMC30D1 відрізняється блискучим чорним покриттям і гладкою металевою накладкою, у витонченому стилі смартфонів компанії Samsung. Біля пульта є лише дві фізичні кнопки — power і functions, в той час як тачскрін дозволяє повністю управляти телевізором.

Роутер CY-SWR1100
Роутер CY-SWR1100

Перше бездротове зарядний пристрій для телевізійних аксесуарів (модель SWC-1000AC) одночасно заряджає до 4 пар активних 3D-окулярів і один пульт ДУ. Пристрій виглядає як блискучий чорний циліндр і нагадує класичну чоловічу капелюх. Під час зарядки м’яким світлом блимає LED-індикатор.

Веб-камера CY-STC1100
Веб-камера CY-STC1100

Використовуючи технологію електромагнітної індукції та працюють від електрики стандартної мережі, SWC-1000AC ефективно передає енергію заряжающимся на його поверхні пристроїв. Час зарядки активних 3D очок Samsung 2011 року і пульта Touch Control від бездротового зарядного пристрою таке ж, як при звичайній зарядці.

Веб-камера CY-STC1100
Веб-камера CY-STC1100

Компанія Samsung пропонує два бездротові пристрої, покликаних допомогти зробити телевізор центром домашньої мережі. Новий бездротової роутер Samsung (модель CY-SWR1100) простий в налаштуванні і оптимізований для роботи з телевізорами Samsung. Роутер підтримує технологію One Foot Connection, тобто для синхронізації досить піднести його на півметра до телевізора лінійки 2011 року, а потім розмістити його в будь-якому зручному місці.

Адаптер Samsung Wireless LAN дає доступ до веб-контенту за допомогою Samsung [email protected] і Samsung Apps. Крім цього, він встановлює з’єднання між телевізором Samsung та мультимедійними пристроями, в тому числі пультом ДУ Touch Control, ПК, камерою, Blu-ray плеєрами, мобільними телефонами та багатьма іншими. Адаптер підтримує DLNA 1.5 і 802.11 a/b/g/n. Адаптери будуть пропонуватися для моделей телевізорів до 5-ї серії включно. Починаючи з 6-ї серії телевізори будуть оснащені вбудованим модулем Wireless LAN.

Нова телевізійна веб-камера Samsung (модельСУ-STC1100) дозволяє приймати відеодзвінки через широкий екран телевізора Samsung. На відміну від інших ТВ веб-камер, камера Samsung розроблена з урахуванням специфіки спілкування в житловій кімнаті, коли недостатнє освітлення і відстань до телевізора може зробити якість зображення і звуку жахливим. Нова ТВ веб-камера Samsung має матрицю високого дозволу (720р/30fps), автофокус для чіткого зображення при зміні положення тіла і 4 мікрофона. Мікрофони здатні записувати звук голосу з відстані до 4 м, пригнічуючи навколишні шуми.

Установка нової камери дуже проста. Досить включити USB кабель в телевізор і закріпити камеру на телевізорі за допомогою вбудованих в неї магнітів. Товщина СУ-STC1100 трохи більше 1.5 см, що допомагає їй зовні добре поєднуватися навіть з самими тонкими телевізорами Samsung. Гнучка ніжка камери дозволяє відрегулювати положення об’єктива для зйомки під необхідним кутом.

Samsung анонсував чотири нових HDMI кабелю з різними типами конекторів: стандартним, тонким, з поліпшеними характеристиками і поворотним, а також два ультратонких кріплення на стіну для панельних телевізорів.