Samsung анонсував в Росії LED-телевізори серії 8000

463

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку нову серію 8000 3D LED-телевізорів.

Телевізори оснащені процесором 3D HyperReal Engine і технологіями 200 Гц Motion Plus і Mega Contrast. Це забезпечує комфортний перегляд 3D-контенту в домашніх умовах і дозволяє добитися високої чіткості двомірного, так і тривимірного зображення в динамічних сценах.

Фірмова панель Samsung Ultra Clear Panel ефективно поглинає зовнішній світ і дозволяє уникнути появи відблисків на екрані LED-телевізора, забезпечуючи глибоку деталізацію динамічних сцен з натуральними, природними кольорами.

В LED-телевізорах високої чіткості використовується технологія торцевій світлодіодного підсвічування (Edge LED). Це рішення дозволило добитися рекордної товщини корпусу, яка становить лише 23,9 мм. Відмінністю серії 8000 від інших LED-телевізорів є наявність функції Precision Dimming, що об’єднує переваги і задній торцевій світлодіодного підсвічування. За рахунок локального управління блоками світлодіодів торцевого підсвічування рівень контрасту панелі досягає найвищих значень, дозволяючи точно відобразити глибокі відтінки чорного кольору і яскраві об’єкти на темному фоні без ефекту ореолу.

Великий кут огляду (150 градусів) дозволяє дивитися 3D-зображення всією сім’єю або компанією друзів. Оновлена служба контент-сервісу [email protected] з платформою для додатків Samsung Apps, що дозволяє працювати з такими популярними світовими і російськими веб-сервісами, як YouTube, Twitter, AccuWearher, FaceBook, History, Picasa, Getty Images, РБК, GisMeteo, Спорт Експрес, Russia.ru та іншими. Чотири порти HDMI і підтримка DLNA забезпечують розвинені можливості підключення цифрових пристроїв.

Підтримка популярного сервісу Skype в LED-телевізорах серії 8000 дозволяє здійснювати голосові і відеодзвінки Skype-to-Skype, а також дзвінки на стаціонарні і мобільні телефони. Для цього знадобиться спеціальна камера FreeTalk, яку можна придбати додатково в спеціальному інтернет магазині.

Функція USB 2.0 Connect Share Movie дозволяє користувачам в будь-який час дивитися цифрове відео у форматі Full HD, фотографії або слухати музику, просто підключивши будь-який USB-носій безпосередньо до телевізора.

Вбудований відеопрогравач допоможе записати будь-яку передачу, трансляцію спортивних подій або фільм на зовнішній накопичувач і переглянути їх пізніше в будь-який зручний час.

В доповнення до ряду інноваційних рішень телевізори оснащуються функцією AllShare. Використовуючи цю функцію, можна створити домашню мережу між сумісними пристроями через DLNA-з’єднання. Технологія Anynet+ дозволяє управляти всіма підключеними через HDMI-інтерфейс пристроями за допомогою одного пульта дистанційного управління.

На російському ринку LED-телевізори серії 8000 доступні у двох варіантах — з діагоналями 55 і 65 дюймів за ціною 160 тис. і 200 тис. рублів відповідно.