Samsung анонсував високошвидкісну цифрову камеру WB2000

475

Компанія Samsung Electronics представила нову цифрову камеру WB2000, 10-мегапіксельну компактну модель з можливістю запису full HD відео (1080p).


Samsung WB2000

CMOS фотосенсор і оновлений DRIMeIII процесор забезпечують високу якість зображення в умовах слабкої освітленості і високої швидкості зйомки, дозволяючи знімати до 10 кадрів в секунду при роздільній здатності 10 мегапікселів. Крім того, нова цифрова камера відрізняється можливістю запису відео зі швидкістю 1 тис. кадрів у секунду(FPS).

Samsung WB2000 оснащується 24 мм ультра-ширококутним об’єктивом з 5х оптичним збільшенням від компанії Schneider Kreuznach. Більш широкий кут зйомки в порівнянні з традиційними компактними камерами дає можливість помістити в кадр більше, ніж зазвичай, в той час як 5х зум дозволяє вести зйомку з дальньої відстані. Режим Advanced Panorama shot з функцією стеження за об’єктом зйомки(Object Tracking)допомагає робити панорамні знімки, а щоб уникнути змазування зображень в цифровій камері є подвійна стабілізація зображення Dual Image Stabilization.

Samsung WB2000
Samsung WB2000

Samsung WB2000 оснащується 3-дюймовим AMOLED дисплеєм, що забезпечує більш високий коефіцієнт контрастності, більш глибокі чорні відтінки і більш точні, яскраві кольори, навіть якщо дивитися під кутом або під прямими сонячними променями. Крім того, він відрізняється ефективним споживанням енергії, дозволяючи користувачеві зробити більше знімків після однієї зарядки.

Нова цифрова камера WB2000 сподобається як початківцям, так і більш просунутим користувачем завдяки комбінації ручних і автоматичних режимів. Інтуїтивний режим розпізнавання умов зйомки Smart Auto 2.0 дозволяє бути впевненим у результаті при кожній зйомці фото або відео. А для тих, хто хоче повністю контролювати процес зйомки, передбачена підтримка RAW та ручні режими. Останні дозволяють користувачеві експериментувати зі швидкістю затвора, глибиною різкості і фокусом.