Samsung B7722: тачфон з підтримкою двох sim-карт і 3G

561

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку новий тачфон B7722 з підтримкою двох sim-карт і 3G-з’єднання, широкими можливостями для спілкування і розвиненим мультимедіа функціоналом.

Завдяки одночасній підтримці двох sim-карт можна без перезавантаження телефону, використовувати два різних номера для робітників і персональних дзвінків, оптимізувати витрати на мобільний зв’язок за тарифами різних операторів або використовувати одну sim-карту для голосового та текстового спілкування, а другу — для високошвидкісного мобільного інтернету. Швидкість роботи в інтернеті і зв’язок при дзвінках забезпечує робота з мережами стандарту 3.5 G і 2.5 G (HSDPA + EDGE). Крім того, є можливість відправки повідомлень WAP/ MMS/ електронної пошти з одного універсального додатка.

TouchWiz 2.0 Plus, нова версія інтерфейсу TouchWiz, забезпечує інтуїтивну навігацію по меню з трьома робочими столами, на яких можна розміщувати іконки запуску додатків і спеціальні віджети. Крім віджетів, дозволяють своєчасно дізнаватися останні новини, прогнози погоди, отримувати нагадування про важливі зустрічі або керувати плеєром, радіо і галереєю зображень, новий тачфон Samsung B7722 забезпечений спеціальним віджет-додатком, що дає можливість перемикання між двома sim-картами.

Вбудований Wi-Fi дозволяє вийти в мережу і завдяки спеціальним програмам завантажити свіжі фотографії на Flickr або відео в YouTube. Завжди залишатися на зв’язку зі своїми друзями, незалежно підключений телефон до Wi-Fi або 3.5 G/2.5 G мереж, дозволить спеціальний сервіс SNS, що забезпечує миттєвий доступ до відомих соціальних сайтів, включаючи всесвітньо відому мережу Facebook. Сервіс максимально оптимізований для роботи на мобільних пристроях, дозволяючи використовувати весь функціонал підтримуваних соціальних мереж. Крім того, сервіс SNS має вбудований мультімессенджер, що поєднує всі відомі протоколи сервісів коротких повідомлень.

З великою кількістю офісних додатків, новий тачфон Samsung B7722 стане помічником у житті ділової людини. Додаток ActiveSync розроблено спеціально для автоматичної синхронізації електронної пошти та контактів між ПК і мобільним телефоном. Додаток Phone Book 2000 допоможе впорядкувати контакти, забезпечуючи легку читаємість інформації і можливість її виведення на друкуючий пристрій. Додаток Document Viewer дозволить користувачам переглядати файли офісних документів (MS Office, PDF, TXT) безпосередньо з екрану телефону, а вбудований багатомовний словник стане зручним кишеньковим перекладачем. Також в телефоні передбачений спеціальний режим, що дозволяє виключити прийом сигналу, але користуватися іншими функціями.

Крім вирішення бізнес-завдань, новий тачфон від Samsung підтримує мультимедійні функції. Плеєр з інтегрованим звуковим процесором Sound Alive забезпечує високу якість звучання композицій навіть з низьким бітрейтом, сервіс FindMusic допоможе визначити назву треку, завантаживши дані з інтернету. Крім того, тачфон оснащений вбудованою 5-мегапіксельною камерою, що дозволяє. Підтримка Bluetooth 2.1 з A2DP дозволить транслювати музику на автомобільну систему або мобільний гарнітуру.

На російському ринку Samsung B7722 з’явиться на початку серпня за орієнтовною роздрібною ціною 16 тис. рублів.