Samsung C3222: телефон з підтримкою двох SIM-карт і QWERTY клавіатурою

760

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку новий телефон Samsung C3222 з сімейства Duos Lite, підтримує одночасну роботу двох SIM-карт і оснащений QWERTY-клавіатурою.


Samsung C3222

Одночасна робота двох SIM-карт у телефоні Samsung C3222 забезпечує зручність і економію. Окрема клавіша відкриває доступ до другої SIM-карті, що дає можливість використання двох окремих номерів на одному і тому ж пристрої.

Samsung C3222
Samsung C3222

Інноваційне рішення — оптичний трекпад — працює в тандемі з QWERTY-клавіатурою для легкого, інтуїтивного управління новим телефоном. Використання функцій стало ще простіше і швидше з ярликами на клавіатурі, що дають швидкий доступ до меню. Крім того, вбудовані ярлики також допомагають в процесі набору тексту і спрощують роботу з електронною поштою та інтернетом — традиційно найбільш проблемними областями використання телефону.

Samsung C3222
Samsung C3222

Користувачі будуть завжди в центрі суспільного життя завдяки постійному доступу до соціальних мереж, таким як Facebook і Twitter. Ярлики до них знаходяться на домашньому екрані Smart Home і дозволяють в будь-який час підключатися і використовувати популярні соціальні сервіси. Більш того, домашній екран Smart Home дає можливість автоматично оновлювати Facebook і Twitter. Встановлені різні чати дозволяють користувачам спілкуватися з друзями, а з Bluetooth Messenger можна робити це безкоштовно. Функція Auto Pull Email позбавляє від необхідності постійно перевіряти електронну пошту, автоматично оповіщаючи користувача про отриманих листах.

Samsung C3222
Samsung C3222

Покращений інтерфейс і DUOS UX дають можливість розміщувати завдання на домашньому екрані для простого і швидкого доступу до необхідної інформації і функцій. Samsung C3222 також оснащений 1,3-мегапіксельною камерою, а порт USB 2.0 забезпечує швидку передачу файлів.

Samsung C3222
Samsung C3222

Телефон Samsung C3222 буде доступний на російському ринку в листопаді за орієнтовною вартістю 5 тис. рублів.

Samsung C3222
Samsung C3222