Samsung і Giorgio Armani представили ексклюзивну версію Galaxy S

546

Компанія Samsung Electronics в рамках співпраці з будинком мод Giorgio Armani представила нову спільно розроблену модель — Giorgio Armani Samsung Galaxy S. Giorgio Armani Samsung Galaxy S має приємний, витончений корпус, процесор 1 ГГц, 4-дюймовий Super AMOLED екран і платформу Android 2.2 з підтримкою ексклюзивного контенту.


Giorgio Armani Samsung Galaxy S

Відрізняючись тонким (всього 9,9 мм) полірованим корпусом з металевою задньою панеллю, виконаної у фірмовій стилістиці Armani, смартфон «haute couture» може похвалитися багатим функціоналом.

Giorgio Armani Samsung Galaxy S оснащений великим 4-дюймовим сенсорним екраном, виготовленим за технологією SuperAMOLED. Він характеризується високою якістю зображення, антибліковим покриттям, широким кутом огляду і миттєвим відгуком на дотики. У поєднанні з графічним процесором mDNIe, широкоформатний SuperAMOLED екран забезпечить чітке і деталізоване зображення навіть в умовах високої освітленості.

Giorgio Armani Samsung Galaxy S оснащений високопродуктивним 1 ГГц процесором і працює на новітній платформі Android 2.2 (Froyo). Він підтримує повну багатозадачність і легко справляється із записом і редагування HD-відео. Нова модель оснащується надшвидким користувальницьким інтерфейсом, до якого доклали свою руку фахівці Armani. Він запропонує користувачам миттєвий доступ до різних віджетів, програм або контактів, а також ексклюзивного контенту, що включає в себе рінгтони, шрифти і анімацію включення/вимикання.

Високі технічні характеристики преміального смартфона доповнені розвиненими мультимедійними можливостями. Фірмовий додаток Social Hub поєднує соціальні мережі та месенджери з контактами із записної книги, дозволяючи користувачам завжди залишатися на зв’язку. Браузер доповненої реальності Layar допоможе знайти найближчий ресторан або бутік, варто тільки навести камеру. 16 Гб вбудованої пам’яті і можливість розширення картою MicroSD об’ємом до 32 Гб, дозволить зберегти всілякий контент, включаючи знімки і HD-відео з вбудованою 5-мегапіксельної камери.

На російському ринку Giorgio Armani Samsung Galaxy S надійде в продаж в кінці цього року за орієнтовною роздрібною ціною 40 тис. рублів.