Samsung почав продажі нової лінійки плазмових телевізорів 4 серії

405

Компанія Samsung Electronics оголосила про початок продажів на російському ринку нового покоління плазмових телевізорів Samsung — моделей 4 серії.

Традиційні плазмові телевізори часто характеризуються недостатньо контрастним зображенням в яскраво освітлених приміщеннях. Щоб уникнути цього для нових плазмових телевізорів інженери Samsung розробили технологію Clear Image Panel. Замість звичного скла в конструкції панелі використовується ультратонкий плівковий світлофільтр, який дозволяє усунути подвійні відображення і забезпечити високу чіткість зображення і перенесення кольорів практично для будь-якого кута перегляду. Корпус нових плазмових телевізорів, товщина якого – всього 7 см, виконаний в строгому і лаконічному стилі з використанням елегантних плавних форм, глибокого чорного кольору і благородного металевого блиску.

Плазмові телевізори Samsung серії 4 характеризуються низьким рівнем енергоспоживання — від 90 до 136 Вт в робочому режимі. Цього вдалося досягти, зокрема, завдяки датчику Eco Sensor. Датчик визначає рівень освітленості в приміщенні і автоматично регулює яскравість зображення на екрані. У добре освітленому приміщенні яскравість екрану збільшується, а в слабоосвітленому — зменшується, що не тільки дозволяє скоротити витрати на електроенергію, але і помітно знижує стомлюваність очей.

Нові плазмові телевізори серії 4 відрізняються високою чіткістю і насиченістю зображення завдяки таким технологіям, як 600Гц Subfield Motion і Mega Dynamic Contrast. Крім цього, технологія Real Black Filter дозволяє домогтися більш яскравих світлих і глибоких чорних кольорів.

Для того, щоб переглянути свої відео файли або знімки, користувачам більше не доведеться підключати ноутбук до телевізора або записувати їх на диск. Нові плазмові телевізори серії 4 оснащуються фірмовою технологією USB 2.0 Movie, що дозволяє відтворювати контент безпосередньо з флеш-накопичувача, зовнішнього жорсткого диска, цифрової камери або будь-якого іншого носія, що підтримує USB-з’єднання. Також телевізори серії 4 включають тюнер для прийому цифрового телебачення DVB-T/C і обладнані роз’ємами HDMI.
Функція Anynet+ дозволяє використати лише один пульт для управління пристроями, підключеними до телевізора через інтерфейс HDMI.

Плазмові телевізори 430 450 серій надійшли в продаж у квітні 2010 року. Серія 450 додатково включає роз’єм для підключення комп’ютера. У кожній серії є моделі з діагоналлю 42 дюйми і 50 дюймів. Орієнтовна роздрібна ціна моделей становить від 27 тис. до 39 тис. рублів.