Samsung представила компактний плеєр YP-Q3

552

Компанія Samsung Electronics представила новий плеєр YP-Q3. Samsung YP-Q3 здатний програвати аудіо і відеофайли найсучасніших форматів (MP3, WMA, OGG, H. 264, Xvid і WMV), переглядати зображення і фотографії, читати текстові документи. Яскравий і контрастний 2,2-дюймовй TFT-дисплей чітко відображає будь-яку інформацію від обкладинки альбому до тексту або відеокліп. Для любителів радіо новий плеєр оснащений FM-радіо з підтримкою RDS. Також користувачі можуть робити голосові замітки на вбудований диктофон, а диспетчер завдань допоможе легко перемикатися між функціями, не закриваючи їх. Розробники забезпечили YP-Q3 потужним акумулятором, що дозволяє протягом 6 годин дивитися відео або 45 годин слухати улюблену музику.


Samsung YP-Q3

Тим, хто любить в дорозі дивитися серіали чи фільми, знадобиться підтримка плеєром великої кількості форматів і кодеків, включаючи DivX, XviD і H. 264. Всі файли відтворюються без додаткової конвертації. Це означає, що достатньо підключити YP-Q3 до комп’ютера, скопіювати потрібний файл на плеєр, і відео буде готове до перегляду. В Samsung YP-Q3 реалізована фірмова технологія SoundAlive, яка забезпечує високу якість звучання композицій в об’ємному 5.1-канальному форматі. Вона дозволить зробити звук глибоким навіть у композиціях з низьким бітрейтом. Плеєр виконаний у двох варіантах забарвлення: чорний / срібний і білий / рожевий.

Samsung YP-Q3
Samsung YP-Q3

YP-Q3 представлений у двох версіях, з пам’яттю 4 Гб і 8 Гб. На російському ринку він буде доступний в жовтні за орієнтовними цінами 2,9 тис. (4 Гб) і 3,6 тис. (8 Гб) рублів, відповідно.