Samsung представила на російському ринку плеєр YP-U6

377

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку компактний плеєр Samsung YP-U6.


Samsung YP-U6

Виконаний у форм-факторі флеш-накопичувача новий плеєр від Samsung відрізняється компактними розмірами (86,9×26,7×12,3 мм), завдяки чому легко поміститься в кишені джинсів або спортивних штанів. Алюмінієвий корпус сприяє високій надійності і довговічності плеєра. Користувачам пропонується два варіанти кольору: рожевий колір з білими елементами повинен сподобатися сучасним дівчатам, а строгий чорний — молодим людям.

Samsung YP-U6
Samsung YP-U6

YP-U6 оснащений яскравим кольоровим четырехстрочным дисплеєм. Також в плеєрі реалізована технологія SoundAlive, яка забезпечує високу якість звучання композицій в об’ємному 5.1-канальному форматі. А якщо користувачам набридне слухати записані треки, то завдяки вбудованому FM-тюнера вони зможуть послухати радіо і навіть записати вподобану пісню або передачу.

Відмінною особливістю плеєра є спеціальна програма «Фітнес». Одна з функцій цієї програми рахує калорії, які витратив власник плеєра під час занять спортом, інша допомагає записувати результати тренувань і вести спортивний щоденник.

Samsung YP-U6 оснащується вбудованим повноформатним USB-коннектором. Тепер, щоб завантажити музику на плеєр або перенести на комп’ютер запису з вбудованого диктофона, досить просто підключити плеєр до комп’ютера, ніяких додаткових програм не потрібно.

Samsung YP-U6 може працювати протягом 20 годин. Нова модель представлена у двох версіях, з пам’яттю 2 Гб та 4 Гб. На російському ринку вона буде доступна в жовтні за орієнтовними цінами 1,8 тис. рублів (2 Гб) і 2,3 тис. (4 Гб) рублів, відповідно.