Samsung представила зовнішній жорсткий диск S2 з USB 3.0

394

Компанія Samsung Electronics представила 2,5-дюймовий зовнішній жорсткий диск (HDD) — S2 Portable 3.0. Новий високопродуктивний жорсткий диск характеризується інтерфейсом USB 3.0 і швидкістю обертання 7200RPM.


Samsung S2

Високошвидкісний інтерфейс USB 3.0 пропонує швидкість передачі даних до 5 гігабіт на секунду (Гбіт/с), що значно більше, ніж швидкість роботи USB 2.0 (480 Мбіт/с). Крім того, швидкість обертання 7200RPM забезпечує високу продуктивність і зручність роботи завдяки технологіям зниження вібрації Dynamic Balancing і зниження рівня шуму SilentSeek і NoiseGuard.

Samsung S2
Samsung S2

Вбудований USB-порт дозволив зменшити розмір корпусу зовнішнього жорсткого диска, а також знизити енергоспоживання. Новий зовнішній жорсткий диск також має передвстановлене програмне забезпечення, включаючи набір фірмових програм Samsung Auto Backup, SecretZone і SafetyKey, призначених для шифрування і захисту даних.

Samsung S2
Samsung S2

Samsung S2 Portable 3.0 представлений в двох варіантах: об’ємом 320 Гб і 640 Гб. Моделі з’являться у продажу в Росії в кінці цього місяця.