Samsung представила зовнішній жорсткий диск Story Station з USB 3.0

433

Компанія Samsung Electronics представила найшвидший зовнішній жорсткий диск з лінійки Story Station — модель Story Station 3.0 з надшвидкісним інтерфейсом USB 3.0. Зовнішній жорсткий диск 3.5 дюйма відрізняється швидкістю обміну даних, в 10 разів перевищує швидкість інтерфейсу USB 2.0.


Story Station 3.0

Інтерфейс USB 3.0 характеризується швидкістю передачі даних до 5 гігабіт на секунду, у той час як інтерфейс USB 2.0 пропонує тільки 480 мегабіт в секунду. Тепер користувачі зможуть передати музичний файл або зображення об’ємом 4 Мб всього за 0,02 хвилини, а повноцінне відео у форматі HD — за 2,3 хвилини. Новий інтерфейс назад сумісний з інтерфейсами USB 2.0 та 1.1.

Матеріал корпусу відповідає екологічним нормам RoHS, а завдяки поліпшеній системі вентиляції диск не перегрівається.

Розроблений з турботою про довкілля, Samsung Story Station 3.0 має три енергозберігаючих режиму: стандартний, очікування і режим сну. Низький рівень енергоспоживання відповідає європейським вимогам.

Зовнішній жорсткий диск Story Station 3.0 є частиною великої лінійки Story Station і випускається в двох варіантах: 1 Тб, 1,5 Тб і 2 Тб. Предзагруженное програмне забезпечення включає в себе програми для захисту і відновлення особистих даних — Samsung Auto Backup, SecretZone і SafetyKey.
У Росії Samsung STORY™ Station 3.0, який буде доступний в червні.