Samsung представив 3LCD LED проектори SP-F10 і SP-F10M

431

Компанія Samsung Electronics оголосила про появу на російському ринку перших у світі 3LCD LED проекторів яскравістю більше 1 тис. ANSI люмен.

У нових проекторах використовується не традиційна лампа, що вимагає досить частої заміни, а джерело світла на основі LED-технології, яка забезпечує понад 50 тис. годин стабільної роботи в режимі Eco-mode і значно скорочує витрати на обслуговування, а також знижує шкідливий вплив на навколишнє середовище. Крім того, використання джерела світла на основі LED-технології дозволяє добитися високої яскравості зображення з великим колірним охопленням і інтенсивністю.

У звичайних моделях проекторів необхідність заміни лампи з’являється вже після 3 тис. годин роботи, а SP-F10/F10M, оснащені джерелом світла на основі LED-технології, працюють понад 50 тис. годин в економічному режимі без заміни світлового елемента. Це забезпечує в 17 разів більший термін служби в порівнянні зі звичайними проекторами. Проектори демонструють чітке і яскраве зображення на дошках чорного, зеленого або білого кольорів, а також на спеціальних проекційних екранах. Завдяки своїм універсальним властивостям SP-F10/F10M стануть підходящим рішенням для освітніх та державних установ, малих і великих підприємств.

Відмова від використання традиційної галогенною лампи, що містить ртуть, дозволяє знизити негативний вплив на навколишнє середовище, також це рішення забезпечує низьку вартість володіння та обслуговування протягом усього періоду експлуатації проектора. Крім того, завдяки використанню інноваційних технологій, моделі Samsung SP-F10/F10M характеризуються низьким рівнем шуму і енергоефективністю.

Завдяки функції перегляду офісних документів користувачі можуть переглядати файли таких форматів, як PDF, TXT, HTML, MPEG і Microsoft Office без конвертації з USB-носіїв, або з вбудованої пам’яті. Це дозволяє робити всілякі презентації, використовуючи тільки USB флеш-пам’ять, або взагалі не використовувати зовнішні джерела сигналу. Моделі SP-F10/F10M відрізняються можливістю швидкого запуску, миттєво включаючись і виключаючи всього через 3 секунди після натискання кнопки живлення.

За допомогою функції дистанційного керування Remote Control користувачі зможуть віддалено керувати живленням, гучністю, налаштуваннями, навігацією або вибирати необхідні файли. Будь-яка діагностична інформація, наприклад, час роботи, температура або помилки можуть бути віддалено визначені в режимі реального часу. Крім того, спеціальна технологія циркуляції повітряних потоків Dust Filter Free передбачає відсутність повітряного фільтра і дозволить заощадити кошти на технічному обслуговуванні.

Нові проектори доступні на російському ринку за орієнтовною роздрібною ціною 48 тис. (SP-F10) і 50 тис. (SP-F10M) рублів.