Samsung представив домашні кінотеатри серії 5000 з підтримкою Blu-ray

424

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку новий Blu-ray плеєр BD-C5500 і дві моделі Blu-ray домашніх кінотеатрів — HT-C5500 і HT-C5550. Завдяки DLNA-з’єднанню і можливості підключення WiFi-адаптера, моделі підтримують оновлений контент-сервіс [email protected] Сервіс забезпечує доступ до онлайн-каталогу SamsungApps, який дозволяє завантажувати безліч різних додатків, перетворюючи пристрій в інформаційно-розважальний центр.


Samsung BD-C5500

Завдяки функції AllShare користувачі зможуть створити домашню мережу між сумісними пристроями і обмінюватися фотографіями і відео з цифровими камерами, ноутбуками, відеокамерами та іншими пристроями, що підтримують DLNA-з’єднання. Технологія Anynet+ дозволяє управляти всіма підключеними через HDMI інтерфейс пристроями за допомогою одного пульта дистанційного управління.

Нові Blu-ray програвачі та кінотеатри, завдяки технології Ultra Fast Play, забезпечують швидке завантаження і відтворення дисків. Плеєри, домашні кінотеатри здатні відтворювати не тільки Blu-ray контент, а також формати попереднього покоління, значно покращуючи при цьому якість зображення, масштабуючи його до FullHD 1080p.

Новий Blu-ray плеєр Samsung BD-C5500 c компактним тонким корпусом прийшов на зміну популярної моделі 2009 року — BD-P1600. Він відрізняється підтримкою відео формату Matroska (файли з розширенням .MKV) і наявністю двох USB-портів, які завдяки функції USB 2.0 Movie дозволяють підключати різні цифрові пристрої (зовнішні жорсткі диски, флеш-модулі пам’яті, цифрові відео – і фотокамери) і миттєво відтворювати медіафайли.

Samsung HT-C5500
Samsung HT-C5500

Blu-ray домашні кінотеатри серії 5000, представлені моделлю HT-C5550 c підлогової акустикою і HT-C5500 з поличною акустикою, пропонують користувачам високу якість зображення і багатоканальний просторовий звук потужністю 1000 Вт. Завдяки новому усилителюCrystalPro, що дозволяє уникнути звукових спотворень, і технології IntelligentPower, що забезпечує вирівнювання звуку на вході і виході. Крім того, нові моделі Blu-гауплееров і домашніх кінотеатрів підтримують аудіо-кодеки високого дозволу:Dolbyтruehd, DolbyDigitalPlus і DTS-HDMasterAudioEssential.

На російському ринку новинки доступні за такими орієнтовними роздрібним цінами: Blu-ray плеєр BD-C5500 – 8 тис. рублів, Blu-ray домашній кінотеатр HT-C5500 – 27 тис. рублів і Blu-ray домашній кінотеатр HT-C5550 – 20 тис. рублів.

Samsung HT-C5550
Samsung HT-C5550