Samsung представив домашній 3D-кінотеатр HT-C9950W

503

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку флагманський домашній 3D-кінотеатр HT-C9950W.


Samsung HT-C9950W

Сумарна потужність всіх компонентів 7.1-канальної системи домашнього кінотеатру Samsung HT-C9950W становить 1,4 тис. Вт, що достатньо навіть для великих приміщень. За чисте, насичене і гучне звучання відповідає ряд передових технологій. Наприклад, фірмова технологія Crystal Amplifer Pro автоматично визначає рівень звукового сигналу і, якщо він перевищує поріг посилення звуку, автоматично збільшує потужність підсилювача. Функція Intelligent Power максимально знижує будь-які спотворення і забезпечує динамічний і деталізоване звучання, навіть при нечіткому вхідному сигналі.

Samsung HT-C9950W
Samsung HT-C9950W

Флагманський домашній кінотеатр Samsung HT-C9950W підтримує різні формати відео: Blu-ray, в тому числі і Blu-ray 3D, DivX-HD, XviD, Windows Media та інші. Потужний об’ємний звук забезпечений підтримкою аудіоформатів DTS-HD Master Audio і Dolby True HD.

Samsung HT-C9950W
Samsung HT-C9950W

Аудіокомпоненти забезпечують широку звукову сцену з глибокими низькими, чіткими середніми і ясними високими частотами. 7.1-канальна система об’ємного звучання складається з чотирьох акустичних систем на спеціальних ніжках, двох додаткових колонок вертикального об’ємного звучання, центрального каналу і антивібраційного сабвуфера, що характеризується надзвичайно чистим і потужним басом.

Samsung HT-C9950W
Samsung HT-C9950W

Технології Allshare і DLNA дозволяють передавати відео з сертифікованого смартфона прямо на екран телевізора або транслювати презентацію з ноутбука. Контент-платформа [email protected] скрасить будні новими іграми і додатками, які можна легко завантажити і встановити прямо з магазину додатків Samsung Apps. А якщо у користувачів є інші пристрої Samsung, то технологія Anynet+, забезпечить управління всіма функціями з одного пульта. Для плеєрів і телефонів Samsung, а також інших пристроїв з підтримкою USB (фото та відеокамери, флеш-пам’ять) в домашньому кінотеатрі предусмотен USB-порт.

Samsung HT-C9950W
Samsung HT-C9950W

Новий домашній кінотеатр відрізняється екологічністю і зниженим енергоспоживанням. Система Eco Power System оптимізує продуктивність всіх компонентів системи, тим самим значно скорочуючи споживання енергії.

Samsung HT-C9950W
Samsung HT-C9950W

На російському ринку Samsung HT-C9950W з’явився в жовтні 2010 року за рекомендованою роздрібною ціною 70 тис. рублів.