Samsung представив екологічний LED-монітор РХ2370

453

Samsung Electronics оголосила про випуск нового LED-монітора з діагоналлю екрана 23 дюйми Samsung SyncMaster PX2370.


Samsung SyncMaster PX2370

Монітор відрізняється рядом функцій, що забезпечують максимальне енергозбереження, у тому числі технологією Samsung Smart Sensor Technology, яка використовує сенсори освітленості (ALS) для автоматичної настройки яскравості монітора залежно від інтенсивності навколишнього освітлення. Завдяки застосуванню цих інноваційних технологій Samsung PX2370 відповідає стандартам сертифікації Energy Star і EPEAT Gold.

Крім того, дисплей повністю відповідає стандарту зображення sRGB, а завдяки використанню нової фірмової технології динамічної контрастності Mega Dynamic Contrast Ratio і Full HD (16:9) вирішення, картинка виходить більш насиченим і динамічним. Це робить його придатним для використання більшості програм і додатків, особливо для роботи з широкоформатними зображеннями, як, наприклад, програми-відеоредактори або програми для проектування та дизайну.

На додаток до енергозберігаючих технологій, монітор має ряд інших особливостей, що дозволяють звести до мінімуму вплив на навколишнє середовище його компонентів. Виконаний у фірмовому дизайні Touch of Color (ToC), корпус моделі PX2370 зроблений з використанням матеріалів, що не потребують фарбування та не містять летких органічних сполук, що робить переробку простіше і безпечніше. Монітор також складається з компонентів, створених з переробленого матеріалу.

На російському ринку монітор Samsung PX2370 очікується у продажу в березні-квітні 2010 року.