Samsung представив екологічний жорсткий диск F4EG обємом 2 Тб

290

Samsung Electronics представив новий екологічний жорсткий диск для домашніх комп’ютерів F4EG з максимальною щільністю запису і ще більш низьким енергоспоживанням. Жорсткий диск EcoGreen F4EG ємністю 2 Тб і щільністю запису 667 Гб на пластину, на відміну від попередньої моделі (F3EG), має всього три пластини, що значно скорочує енергоспоживання. Незважаючи на це, він здатний вмістити до 880 годин відео у форматі DVD або більше 500 тис. композицій у форматі MP3.


Samsung EcoGreen F4EG

Завдяки використанню нових технологій F4EG має всього три пластини, тому його енергоспоживання на 19% нижче в режимі очікування і 23% нижче в режимі читання/запису, ніж у моделі F3EG, що має чотири пластини. Застосування екологічно чистих компонентів без використання галогенних сполук та бромованих антипіренів дозволяє відповідати самим строгим міжнародним стандартам. У новій моделі жорсткого диска Samsung F4EG використовуються фірмові технології зниження рівня шуму SilentSeek і NoiseGuard.

F4EG має інтерфейс SATA 3 Гб/с, функцію NCQ (Native Command Queuing), буфер 32Мб і випускається в двох різних варіантах: з об’ємом пам’яті 1,5 і 2 Тб. На російському ринку модель з’явиться у продажу в кінці вересня за орієнтовною роздрібною ціною 3,6 тис. рублів.