Samsung представив мультимедіа плеєр G50 на платформі Android

433

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку Galaxy Player 50 (G50). Це перший медіаплеєр компанії, побудований на платформі Google Android 2.1 (Eclair).


Samsung Galaxy Player 50

З Galaxy Player 50 користувачі зможуть дивитися відео (дозвіл до 720х480), не відчуваючи проблем з конвертацією файлів. Девайс вже забезпечений всіма необхідними кодеками. Все, що потрібно — це завантажити контент на плеєр і почати перегляд. Більш того, це можна робити на домашньому кінотеатрі: новий плеєр підтримує фірмову технологію All Share, яка дозволяє транслювати медіаконтент (аудіо, відео і зображення) на телевізор Samsung без будь-яких проводів.

Samsung Galaxy Player 50
Samsung Galaxy Player 50

Для поліпшення звукових параметрів Galaxy Player 50 використовується ще одна фірмова технологія Sound Alive, яка робить звучання об’ємним і якісним. Завдяки цьому, а також підтримки lossless-форматів («стиснення без втрат»), новий мультимедійний плеєр від Samsung оцінять навіть справжні меломани і любителі високої якості звуку.

Samsung Galaxy Player 50
Samsung Galaxy Player 50

Швидкий і комфортний інтернет-серфінг — ще одна перевага нового плеєра від Samsung. G50 підтримує новий стандарт бездротових мереж 802.11 n, який вчетверо швидше (до 100 Мбіт/сек) і володіє великим радіусом дії (до 250 м) порівняно з 802.11 g.

Samsung Galaxy Player 50
Samsung Galaxy Player 50

Плеєр забезпечений вбудованим навігатором і допоможе дістатися до місця призначення, уникнувши пробок. Вбудований мікрофон дозволить спілкуватися з друзями по Google Talk, а також здійснювати голосовий введення тексту. А завдяки приємному інтерфейсу завжди можна зробити нагадування про важливу подію або створити замітку з терміновою інформацією.

На задній стороні Galaxy Player 50 розташована 2-мегапіксельна камера. З плеєром Samsung закарбувати цікавий момент і відразу викласти його на YouTube можна, зробивши всього декілька кліків по сенсорному екрану.

Samsung G50 оснащений вбудованою пам’яттю 8 Гб або 16 Гб і слотом розширення microSD-карт ємністю до 32 Гб. Заряду батареї вистачає на 25 годин відтворення музики і близько п’яти годин відео, а в разі необхідності можна легко замінити акумулятор і продовжити використання плеєра.

На російському ринку Samsung Galaxy Player 50 буде доступний в середині грудня за орієнтовною роздрібною ціною 8 тис. руб за модель з 8 Гб пам’яті і 9 тис. руб за 16 Гб версію.