Samsung представив нові LED-монітори серії 30

460

Компанія Samsung Electronics розширила лінійку LED-моніторів, представивши широкоформатні моделі серії 30 c діагоналлю екрана від 20 до 23 дюймів.

У нових моделях, розрахованих на масовий сегмент ринку, Samsung зробила основний акцент на дизайні. Елегантні LED-монітори серії 30 поєднують мінімалістичну геометрію контурів і строгі лінії корпусу з яскравими, стрімкими формами V-подібної підставки.

В LED-телевізорах 30 серії представлений ряд новітніх функцій, які в майбутньому планується застосовувати і в інших продуктах Samsung. Так, функція MagicAngle забезпечує яскраве і контрастне зображення при різних кутах огляду, досить вибрати один з набору попередньо встановлених режимів. Крім того, дана технологія значно розширює можливості для інсталяції монітора — якість зображення буде зберігатися при встановленні під нахилом або при повороті.

Технологія Magic Return, при використанні LED-монітора 30 серії в якості другого дисплея, який в лічені секунди перенесе всі ярлики і відкриті програми при його вимиканні на монітор, який використовується як основний. Крім цього, нові монітори оснащуються функцією Magic Eco. Дозволяючи натисненням однієї кнопки вибирати необхідний рівень енергоспоживання — 100%, 75% або 50% (від максимального значення), функція Magic Eco дає користувачам можливість значно заощадити електроенергію. Використання технології LED-підсвічування дозволило досягти 40% зниження енергоспоживання в порівнянні з РК-моделями.

Широкоформатні LED-монітори серії 30 з малим часом відгуку (всього 2 мс (GtG), забезпечують деталізоване зображення, створюючи відповідну робочу середу для різних офісних додатків, програм-редакторів відео і графічного контенту, ігор, перегляду фільмів і анімації. Крім того, нова серія LED-моніторів Samsung використовує нову фірмову технологію динамічної контрастності MEGA DCR, яка, аналізуючи кожен кадр, регулює рівень підсвічування. Це дозволяє поліпшити відображення сцен, що швидко міняються.

Для фарбування корпусу не використовуються спреевые розпилювачі, а сам корпус виготовлений з матеріалів, придатних для повторної переробки.

Нові моделі LED-моніторів 30 серії з’являться на російському ринку в червні 2010 року за орієнтовною ціною 8 200 рублів за модель з екраном 20 дюймів (BX2035), 9 тис. рублів за модель з екраном 21,5 дюйма (BX2235) і 10,8 тис. рублів за модель з екраном 23 дюйма (BX2335).