Samsung представив нові LED-телевізори серії 6

587

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку тонкі LED-телевізори серії 6 (6000/6500/6600). Технологія торцевій світлодіодного підсвічування Edge LED разом з новим відеопроцесором HyperReal Engine забезпечує насичений колір з глибокими чорними тонами і високу контрастність. Функція Wide Color Enhancer Plus аналізує кожен піксель і максимально «розтягує» його, дозволяючи домогтися повної гами реалістичних квітів. Технологія 100Гц Motion Plus передає рух без розмиття картинки навіть в найдинамічніших сценах. Всі LED-телевізори Samsung 6 серії володіють технологією Ultra Clear Panel, яка забезпечує поліпшену передачу чорного кольору і значно скорочує відблиски від зовнішнього освітлення.

Дизайнерська концепція Crystal Design в нових моделях LED-телевізорів 2010 року була серйозно перероблена. У дизайні серії 6 переважають строгі лінії, аскетична геометрії контурів і натуральні колірні рішення (чорний камінь, графіт, темне дерево і стильний білий).

Серія 6 представлена наступними лінійками: 6000, 6500 (6510 і 6540) та 6600 (6620). Моделі 6000 виконані в класичному чорному кольорі і мають діагональ екрану від 32 до 55 дюймів. LED-телевізори 6510 (з діагоналлю екрана 32 або 40 дюймів) відрізняються білим корпусом. Моделі 6540 з екранами від 32 до 46 дюймів пропонують оформлення з ефектом натурального графіту. Біля телевізорів 6620 рамка декорована під темне дерево (діагональ екрану 32 і 40 дюймів).

Крім того, нові моделі LED-телевізорів 6 серії надають широкі можливості для інсталяції: крім поворотної підставки, що йде в комплекті з новими телевізорами, споживачі зможуть додатково придбати зручний настінний кронштейн або стильну підлогову стійку.

LED-телевізори серії 6 відрізняються розвиненими комунікативними можливостями завдяки вбудованому Ethernet-адаптера і підтримки бездротових підключень. Моделі серії 6500 і вище підтримують сервіс [email protected], що дозволяє отримувати доступ до популярних світових (YouTube, Twitter, AccuWearher, FaceBook, History, Picasa, Getty Images), так і російським веб-ресурсів (РБК, GisMeteo, Спорт-Експрес, Russia.ru). Працювати з додатками можна навіть під час перегляду телепередач.

Крім цього, телевізори оснащуються функцією AllShare, завдяки якій користувачі зможуть створити домашню мережу між сумісними пристроями і обмінюватися фотографіями і відео з цифровими камерами, ноутбуками, відеокамерами та іншими пристроями, що підтримують DLNA-з’єднання. Технологія Anynet+ дозволяє управляти всіма підключеними через HDMI-інтерфейс пристроями за допомогою одного пульта дистанційного управління.

Щоб подивитися цифрове відео високої чіткості на екрані телевізора, користувачам більше не доведеться підключати комп’ютер або записувати дані на диск. Функція USB 2.0 Movie дозволяє покупцям нових моделей Samsung 6 серії відтворювати будь-які цифрові відео та музичні файли безпосередньо з USB-носія. Крім того, моделі серії 6620 оснащуються вбудованим відеорекордером. Технологія BD Wise, призначена для програвачів, що використовують HDMI-з’єднання, автоматично визначає оптимальне дозвіл для відтворення відеозапису та найкращим чином налаштовує зображення на екрані телевізора.

Нові моделі LED-телевізорів Samsung відрізняються підвищеною енергоефективністю і відповідають таким екологічним і енергетичним стандартам, як EnergyStar 4.0.

Рекомендовані роздрібні ціни на нові моделі LED-телевізорів серії 6 варіюються від 38 тис. руб. до 100 тис. руб. в залежності від діагоналі екрана і серії.