Samsung представив нові моделі плазмових і РК-телевізорів серії 5

496

Компанія Samsung Electronics представила нові плазмові і ЖК-телевізори серії 5.

Нова п’ята серія РК-телевізорів високої чіткості Samsung пропонує різноманіття доступних моделей з діагоналлю екрана від 32 до 46 дюймів і декількома колірними рішеннями.

Використання відеопроцесора HyperReal Engine в нових ЖК-телевізорах п’ятої серії дає яскраве зображення у форматі Full HD (1080p). Технологія Wide Color Enhancer гарантує, що натуральні кольори, задумані творцями відео, залишаться такими ж яскравими і природними, як і в оригіналі.

Плазмові телевізори високої чіткості серії 5 відрізняються великою діагоналлю екрану 50 дюймів і високою якістю Full HD зображення. У плазмових моделях п’ятої серії застосовано ряд фірмових технологій, наприклад, технологія Clear Image Panel. Вона передбачає використання в конструкції панелі ультратонкого плівкового світлофільтру замість скла, традиційного для продукції інших виробників. Clear Image Panel дозволяє усунути подвійні відображення і забезпечує чудову чіткість картинки і передачу кольору практично для будь-якого кута перегляду. Mega Dynamic Contrast у поєднанні з новим відеопроцесором HyperReal Engine забезпечує високу контрастність і чіткість у форматі Full HD. Застосування нових світлофільтрів, поліпшеної конструкції осередків і нових люмінофорів дозволило добитися більш насичених і багатих квітів з глибокими чорними і яскравими світлими тонами. Технологія 600Гц Subfield Motion дозволяє уникнути проблем з відображенням руху в динамічних сценах, властивих звичайним моделям. Вона створює до 12 субполів кожного кадру, роблячи контури чіткіше, а текст різкіше. Нові плазмові телевізори серії 5 характеризуються мінімальним часом відгуку — 0,0001 мілісекунди, забезпечуючи показ динамічного зображення без затримок.

Нові моделі РК та плазмових телевізорів оснащуються поруч опцій для розваг і комфорту користувачів. Так, функція USB 2.0 Movie забезпечує відтворення практично будь-якого мультимедіа контенту з USB-носіїв. Користувачам більше не доведеться підключати комп’ютер або записувати дані на диск, щоб подивитися улюблене відео на екрані телевізора. Представлені телевізори оснащені роз’ємами HDMI, що забезпечують імпорт високоякісного контенту без стиснення з різних сумісних цифрових пристроїв.

Нові моделі РК-телевізорів серії 5 оснащуються функцією AllShare, що працює на основі DLNA-з’єднання. Вона дозволяє створити домашню мережу між всіма сумісними пристроями і обмінюватися різним контентом. З AllShare користувачі зможуть відправляти фотографії з ноутбука або відео зі смартфона безпосередньо на екран нових РК-телевізорів високої чіткості. Підключивши мобільний телефон до телевізора, користувачі не пропустять важливий дзвінок або SMS — вся важлива інформація також відображається на екрані телевізора. Всі представлені телевізори Samsung оснащені функцією Anynet+. Вона дозволяє управляти всіма підключеними через HDMI-інтерфейс пристроями за допомогою одного пульта дистанційного управління.

Інженери оснастили Samsung нові плазмові телевізори серії 5 інтелектуальним датчиком EcoSensor. Датчик вимірює рівень освітленості в приміщенні і автоматично регулює яскравість зображення на екрані. Це дозволяє заощадити електроенергію. Також нові моделі РК та плазмових телевізорів мають знак відповідності Planet First. Він означає, що при виготовленні даних телевізорів компанія використовує матеріали і технології, максимально безпечні для навколишнього середовища.

Орієнтовна роздрібна вартість нових представлених РК-телевізорів п’ятої серії варіюється від 22 тис. (32 дюйми) до 49 тис. рублів (46 дюймів), а ціна плазмових телевізорів серії 5 становить 49 тис. (модель PS50C530) і 53 тис. рублів (модель PS50C550).