Samsung представив нову Full HD відеокамеру HMX-T10

432

Компанія Samsung Electronics оголосила про початок випуску нової відеокамери HMX-T10.


Samsung HMX-T10

HMX-T10 є моделлю нового покоління компактних цифрових відеокамер Samsung, що володіють високою якістю зйомки, зручним управлінням і підтримкою HD-стандартів зображення. Нахилений об’єктив гарантує, що камера буде правильно розташовуватися в руці і користувачі не будуть відчувати дискомфорт під час зйомки. Досить компактна, щоб постійно носити з собою, Samsung HMX-T10 зручна для запису і редагування відео в будь-яких умовах.

Samsung HMX-T10
Samsung HMX-T10

Samsung HMX-T10 має яскравий сенсорний РК-екран розміром 2,7 дюйма, можливість знімати відео і робити фото одночасно.

Samsung HMX-T10
Samsung HMX-T10

Відеокамера дозволяє записувати будь-яке відео в Full HD якості з повною деталізацією зображення, а також робити 4,7-мегапіксельні знімки. Для того, щоб будь-яке зображення залишалося чітким, без будь-яких змазувань, інженери Samsung забезпечили нову відеокамеру оптичною системою стабілізації.

Для досягнення професійного рівня запису камера HMX-T10 забезпечена поліпшеним BSI CMOS-сенсором, який забезпечує вдвічі більшу чутливість, ніж звичайні CMOS-сенсори.

Нова відеокамера Samsung оснащена технологією Smart Auto, яка аналізує ключові елементи композиції, такі, як колір, яскравість, рух, об’єкт зйомки, а потім вибирає відповідний режим для досягнення найкращого результату. Передвстановлене додаток intelli-studio 2.0 дозволяє підключати пристрої через USB-кабель до комп’ютера для відтворення або редагування відео без установки софта на ПК. Додаток також дає можливість безпосередньо завантажувати відео з камкодера на популярні видеоресурсы.