Samsung представив нову лінійку домашніх кінотеатрів 2011 року

434

Компанія Samsung Electronics представила нову лінійку систем домашніх кінотеатрів. Моделі 2011 року поєднують в собі сучасний зовнішній вигляд і передові технології, такі як Blu-ray, DLNA або [email protected]


Samsung HT-D7100

З представлених в рамках міжнародної виставки CES 2011 нових домашніх кінотеатрів 4 моделі (HT-D7100, HT-D6730W, HW-D7000 і HW-D550) завоювали нагороди CES 2011 Innovations Design and Engineering Award за передові конструкторські та дизайнерські рішення.

Samsung HT-D6730W
Samsung HT-D6730W

Samsung HT-D7100 розроблений з метою створення самого передового домашнього 3D-кінотеатру і привертає увагу унікальним модульним кубічним дизайном. Він підтримує відтворення Full HD відео з DVD і Blu-ray носіїв і здатний конвертувати старий (не HD контент в формат 1080p (Full HD).

Samsung HT-D6730W
Samsung HT-D6730W

Незважаючи на свої компактні розміри Samsung HT-D7100 забезпечує потужний (110 Вт) об’ємний звук.

Samsung HT-D6730W
Samsung HT-D6730W

Основний ресивер має вбудований Wi-Fi адаптер, який допоможе створити домашню мережу для обміну мультимедійним контентом, а також для установки і роботи додатків з фірмового сервісу Samsung Apps. Сервіс також підтримує AllShare, технологію, яка дозволяє по бездротовому доступу синхронізуватися з сертифікованими цифровими пристроями і транслювати музику, фільми і зображення.

Samsung HW-D7000
Samsung HW-D7000

Samsung HT-D7100 відтворює більшість сучасних аудіоформатів, серед яких такі передові, як Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD і DTS-HD Master Audio. Він забезпечений розвиненим генератором ефектів DPS, який створює справжній тривимірний звук, повністю синхронізований з тривимірним зображенням. Технологія Crystal Sound Plus забезпечує чітке прозоре звучання і оберігає слухача від потенційно шкідливих звукових коливань і спотворень. Модель HT-D7100 також забезпечується потужним відеопроцесором, який дозволяє конвертувати двовимірне зображення в тривимірне в режимі реального часу.

Samsung HW-D7000
Samsung HW-D7000

Ще один лауреат CES Innovation and Design Award winner — HT-D6730W — відрізняється висококласним звучанням формату Hi-Fi. Система підтримує відтворення Full HD (1080 p) відео, у тому числі з дисків формату 3D Blu-Ray і Blu-Ray. Samsung HT-D6730W має 7.1 канальну аудіосистему загальною потужністю 1300 Вт. Широкосмуговий підсилювач розширює звуковий діапазон до 50 кГц, що виходить далеко за межі потужності стандартних підсилювачів для домашнього кінотеатру. Високочастотні динаміки, що входять в стандартний набір, забезпечують ще більш тепле і натуральне звучання в стандартному режимі та в режимі об’ємного звучання.

Samsung HW-D550
Samsung HW-D550

Samsung HT-D6730W підтримує більшість сучасних аудіоформатів, включаючи Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD і DTS-HD Master Audio, і забезпечується технологіями поліпшення якості звуку Crystal Sound Plus і 3D Sound technology. Домашній кінотеатр HT-D6730W — перша система компанії, оснащена фірмовою технологією вертикального об’ємного звучання Advanced Vertical Surround sound.

Новий домашній кінотеатр HT-D6730W також має вбудований Wi-Fi адаптер і підтримує функцію Allshare, що дозволяє створити бездротову мережу з сумісними пристроями і завантажувати додатки з фірмового магазину Samsung Apps і оновлення з офіційного сайту.

У комплект системи HT-D6730W входять бездротові задні динаміки, які без зайвих зусиль допоможуть створити систему форматів «звук навколо». Крім того, у стандартний набір входить док-станція для iPhone/iPod (сертифікована Apple), яка відкриває необмежений доступ до фільмотеки і аудіотеки iTunes.

HT-D6730W з чорним глянсовим корпусом повністю поєднується з дизайном останніх телевізорів Samsung. Це дасть можливість користувачам створити повноцінну систему домашнього кінотеатру, витриману в єдиному сучасному стилі. В комплект домашнього кінотеатру входять вісім динаміків: широкий спікер центрального каналу, великий бездротової сабвуфер, дві стійки високочастотних динаміків і чотири динаміки для об’ємного звучання. Конструкція динаміків не має захисних грат, що забезпечує чистий, прозорий звук і надає їм стильну ретро-зовнішність.

Blu-ray AV-ресивер Samsung HW-D7000 — це перший в світі 7.1-канальний ресивер з підтримкою відтворення 3D Blu-ray і інтернет-сервісів. Користувачі HW-D7000 зможуть завантажувати різноманітний контент і додатки через сервіс Samsung Apps і відтворювати потокове інтернет-відео. Пристрій має вбудований Wi-Fi адаптер і підтримує технологію DLNA, що дозволяє обмінюватися контентом між сумісними пристроями.

Корпус HW-D7000 має матове металеве покриття зі стильною глянсовою панеллю, ефектно приховує Blu-ray привід. Зручна і стильна сенсорна панель, розташована на лицьовій стороні, надає користувачам зручне управління за допомогою простого і інтуїтивного меню. Меню оформлено у вигляді іконок і нагадує собою меню сучасного тачфона. Ресивер поставляється з універсальним пультом управління, що дозволяє одночасно керувати декількома пристроями. А наявність чотирьох HDMI виходів допоможе з легкістю об’єднати декілька пристроїв, використовуючи систему Anynet (HDMI-CEC).

До оснащеному 7.1–канальним hi-fi підсилювач AV-ресивера HW-D7000 можна підключати будь-які сучасні hi-fi динаміки, доступні на ринку сьогодні. Ресивер підтримує технології Dolby TrueHD і DTS HD Master Audio, які забезпечують високу якість об’ємного звучання, а новітній декодер Dolby Pro Logic Iiz забезпечить додатковий канал просторового звучання.

Для 3D-розваг у HW-D7000 передбачена підтримка 3D-звуку, потужністю 120 Вт на канал. Ресивер дозволяє створити сучасний домашній 3D-кінотеатр в домашніх умовах і насолоджуватися тривимірним зображенням на будь-якому 3D-телевізорі.

Компанія також представила наступне покоління звукової системи домашнього кінотеатру формату «все в одному» — Samsung Sound Bar (HW-D550). Система спеціально розроблена для тих користувачів, хто хоче змінити свій застарілий домашній кінотеатр на просту і високоякісну систему з об’ємним звучанням. Вбудований генератор ефектів DPS дозволяє синхронізувати об’ємний звук у відповідності з тривимірним зображенням. Нова система також забезпечується фірмовою технологією поліпшення якості звуку — Samsung Crystal Sound Plus.

Samsung Sound Bar (HW-D550) відрізняється тонким і витонченим дизайном корпусу, легкістю установки, наявністю декількох HDMI-портів, які приховані на задній стороні корпусу і бездротового сабвуфера.