Samsung представив оптичний привід BD Combo

454

Компанія Samsung Electronics представила оптичний привід BD Combo SH-B 123 зі швидкістю зчитування дисків Blu-ray до 12х — на даний момент це сама висока в світі швидкість.


Samsung SH-B123 BD Combo

Новий оптичний привід демонструє широкий діапазон швидкостей на цілому ряді носіїв, у тому числі: 12х зчитування BD-ROM 8x зчитування BD R/RE/DL, 48х CD-ROM, 40х CD-RW, 16х запис DVD±R, 12х запис DVD-RAM, 8х запис DVD±R Dual Layer, 8х запис DVD+RW і 6х запис DVD-RW.

Samsung SH-B123 BD Combo
Samsung SH-B123 BD Combo

BD Combo SH-B123 відрізняється низьким рівнем акустичних шумів завдяки технології Aerodynamic Frame Design, а також економічним енергоспоживанням, витрачаючи в середньому на 25% менше електроенергії, ніж аналогічні моделі. Крім того, дуже знижений час ініціалізації, в результаті чого швидкість зросла в порівнянні з попередньою моделлю в середньому на 17%, до 37% максимум.

За допомогою нового оптичного приводу Samsung користувачі можуть не тільки дивитися HD-фільми на ПК, але і записувати передачі у форматі HDTV на DVD-диски завдяки спеціальному пакету програм Cyberlink Powerproducer, що входить в комплект поставки. А використовуючи Cyberlink Trutheater, споживачі зможуть підвищувати дозвіл DVD-фільмів до повного якості HD.

Samsung забезпечує надійне відтворення Blu-ray дисків з допомогою комбінації 2 об’єктивів і 2 лазерних діодів, що забезпечує більш стабільний зчитування і запис/читання DVD і CD. Технологія компенсації сферичних аберацій SACT (Spherical Abberation Compensation) покращує якість зчитування дисків Blu-ray, товщина захисного шару на яких неоднакова. Крім того, технологія PSCT (Precision Step Control Technology) оптимізує управління системою позиціонування головок для оптичного зчитування при малому кроці між доріжками, характерному для Blu-ray. Крім того, нова модель підтримує оновлення апаратного ЗА Firmware Live Update.

Легкий і короткий корпус не тільки зменшує нагрівання пристрою, але і сприяє зниженню емісії CO2 за рахунок поліпшення продуктивності завантаження.

SH-B123 BD Combo проведений без використання свинцю, а також інших шкідливих речовин, в тому числі Pb, cd, Cr+6, Hg, полибромдифенилов і полибромистого дифенилэфира.