Samsung представив проектори SP-L255 SP-L305 для презентацій

269

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку нові проектори SP-L255 і SP-L305, які підходять для освітніх установ і проведення презентацій.

Нові проектори Samsung можуть використовуватися як в невеликих переговорних кімнатах, так і в університетських аудиторіях. Завдяки системі трьох матриць і високої яскравості (2500 ANSI у моделі L255 і 3000 ANSI у L305) зображення буде чітким навіть без затемнення приміщення. Проектори також відрізняються можливістю роботи на дуже маленькій відстані від поверхні, на яку проектується зображення.

Нові моделі серії L можуть працювати без підключення до комп’ютера. Файли форматів Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, PDF, HTML, TXT, а також фото, аудіо та відео можна відтворювати з внутрішньої пам’яті пристрою або зовнішнього накопичувача, підключеного через USB-порт. При цьому немає необхідності конвертувати файли.

Проектори обладнані вбудованими стереодинаміками, повним набором входів і виходів, включаючи HDMI. Наявність роз’єму RJ45 дозволяє управляти проектором дистанційно, через локальну мережу. Більше того, кілька проекторів, наприклад, в одному навчальному закладі, можна об’єднати в мережу і здійснювати віддалене управління. Точно також, через локальну мережу, може проводитися і діагностика стану пристрою. Широкий набір роз’ємів дозволяє підключати до проектора безліч пристроїв і використовувати його не тільки для презентацій, але і для перегляду фільмів, відеоігор і т. д.

Висока якість зображення забезпечується, крім іншого, технологією коригування трапецеїдальних спотворень, що автоматично виправляє помилки при передачі зображення, що виникають, якщо світловий промінь падає на екран під кутом до вертикальної площини.

Нові проектори серії L вже надійшли в роздрібні мережі. Орієнтовна роздрібна ціна на моделі SP-L255 і SP-L305 становить 28 тис. руб. і 32 тис. руб. відповідно.