Samsung представив SCX-3200 – МФУ з високою швидкістю роботи

381

Компанія Samsung Electronics представив нову модель компактного МФУ — SCX-3200/3205.


Samsung SCX-3200

Завдяки кнопці PrintScreen користувачі зможуть одним натисненням друкувати те, що відображається в даний момент на екрані. Моделі поставляються в комплекті зі спеціальним AnyWeb Print, що дозволяє редагувати і виводити зображення на друк прямо в інтернет-браузері. Завдяки йому користувачі зможуть друкувати тільки ту інформацію, яка їм потрібна, а не всю веб-сторінку. Це дозволяє не витрачати зайвий час, папір і тонер. Крім цього, зручна кнопка живлення на передній панелі дає можливість відключити пристрій від мережі, коли воно не використовується, а не залишати в режимі очікування.

Samsung SCX-3200
Samsung SCX-3200

Функція «Еко-друк» дозволяє при друку чорнових копій або документів для особистого використання економити час і витратні матеріали. Досить натиснути одну кнопку на панелі друкуючого пристрою для включення режиму економного друку, при якому дві сторінки для друку в чорно-білому режимі на одному аркуші, не змінюючи при цьому налаштування драйвера принтера. Таким чином, функція «Еко-друк» дозволяє помітно скоротити кількість енергії, що витрачається на роздруківку, а також заощадити папір і тонер, що допомагає знизити негативний вплив на навколишнє середовище

Глянсовий корпус пристрою представлений в чорному (SCX-3205) і кремово-сірому (SCX-3200) кольорах. Розміри моделі – 388х299х234 мм, вага – 9,65 кг.

Samsung SCX-3200 доступний на російському ринку з липня 2010 року за орієнтовною роздрібною ціною 7,8 тис. руб.