Samsung представив широкоформатний мультитач-монітор LD220Z

617

Компанія Samsung Electronics представила новий Full HD РК-монітор з мультитач-управлінням — LD220Z. Завдяки яскравому екрану з динамічною контрастністю DC 70000:1, можливості підключення через D-Sub і HDMI-інтерфейс і сенсорному управлінню новий монітор стане підходящим рішенням для роботи з мультимедійним ПК або ноутбуком.


Samsung LD220Z

Технологія мультитач управління — новий тренд пристроїв з сенсорним екраном. Завдяки інтуїтивному керуванню, високій швидкості і простоті введення інформації, мультитач-технологія знайшла застосування в багатьох моделях мобільних телефонів, пристрої вводу, а також в планшетних ПК і комп’ютерів формату «все-в-одному». Так, нова OC Windows 7 від компанії Microsoft адаптована під мультитач-управління, а монітор Samsung LD220Z повністю підтримує функціонал цієї операційної системи, дозволяючи максимально зручно працювати з файлами та папками, переглядати зображення та відео, займатися серфінгом в інтернеті і користуватися додатками. Крім того, Samsung LD220Z сумісний з операційною системою Windows XP, яка дозволяє управляти ОС допомогою сенсорного екрану, але не підтримує мультитач-функції.
Сенсорний мультитач-екран у поєднанні з можливістю управління пальцями або спеціальним високоточним пером значно розширює область застосування нового монітора як для вирішення бізнес-завдань, так і для домашнього використання. Мультитач-технологія відстежує кілька точок натискання і дозволяє дотиком одночасно декількох пальців легко змінювати масштаб зображень, прокручувати веб-сторінки, а також працювати в парі. Функціонал Samsung LD220Z дозволяє використовувати монітор в якості контролера для проведення презентацій, інтерактивного каталогу продукції, медиагалереи або комп’ютера загального доступу. Крім того, новий мультитач-монітор зручний для ігор, навчальних програм, а також в якості альбому для малювання.

22-дюймовий широкоформатний РК-монітор Samsung LD220Z відрізняється високою роздільною здатністю екрану (1920х1080 пікселів) і малим часом відгуку — 5 мілісекунд. За рахунок підтримки Full HD і високої динамічної контрастності (співвідношення 70000:1) швидко мінливі сцени відображаються максимально реалістично. У режимі динамічної контрастності інтелектуальна система зображення аналізує вхідний відеосигнал і регулює яскравість лампи підсвічування залежно від характеристик конкретного кадру. В результаті збільшується співвідношення між рівнями яскравості білого кольору найяскравішого кадру і чорного кольору найменш освітленого кадру, інакше кажучи, росте динамічна контрастність. Крім того, ця інтелектуальна система дозволяє уникнути спотворень картинки, якщо програма або відео не підтримують стандартне дозвіл екрану — монітор автоматично визначає формат виведеного зображення і вибирає відповідний йому відеорежим.

Нова модель монітора Samsung LD220Z дозволяє оптимізувати зображення під різні види контенту завдяки функції MagicBright 3, що передбачає сім попередньо встановлених режимів: Текст, Інтернет, Спорт, Кіно, Ігри, Режим динамічної контрастності і режим Користувача. А завдяки функції Color Effect можна натисненням однієї кнопки змінювати колірні режими виведеного на екран зображення. На вибір пропонуються чотири варіанти: чорно-білий тон, сепія, відтінки зеленого або аквамарин.
Завдяки спеціальній підставці на задній стороні монітор розташовується на рівні столу і зберігає стійкість при частих дотиків. Крім того, він оснащений двома 3 Вт стереодинаміками.