Samsung представив слайдер-планшет

354

Компанія Samsung Electronics представила Sliding PC 7 Series. Цей продукт відкриває нову категорію мобільних пристроїв — слайдер-планшет. Оснащене новою операційною системою Microsoft Windows 7 і оновленої процесорної архітектурою Intel Atom (кодова назва Oak Trail), новий пристрій поєднує переваги планшетів і нетбуків. Від планшета новому гаджету дісталися компактність, легкий вага і передова мобільність, а від нетбука — легкий введення тексту, висока продуктивність і передові технології. Конструктивно новий пристрій складається з двох частин: сенсорного дисплея і клавіатури, і має розкладний механізм, аналогічний механізму телефонного слайдера.


Samsung Sliding PC 7 Series

Слайдер-планшет Sliding PC 7 Series оснащений великим 10,1-дюймовим РК-дисплеєм з роздільною здатністю HD (1366×768) і високою яскравістю (340 ніт).

Для користувачів, що віддають перевагу працювати з фізичними контролерами, інженери компанії оснастили пристрій повноцінної 81-кнопкової клавіатурою, яка розташувалася на нижній панелі слайдер-корпусу. Розкладний механізм в один рух перетворює слайдер-планшет на подобу нетбука.

Слайдер-планшет оснащений бездротовим модулем, USB і HDMI виходами (через спеціальний перехідник) і слотом для microSD карт.

Працює на основі SSD жорсткого диска, Sliding PC 7 Series відрізняється надшвидкої завантаженням. SSD підтримує повноцінну багатозадачність як в режимі планшета, так і в режимі ноутбука. Слайдер-планшет оснащений розширеною акумуляторною батареєю, яка забезпечує тривалий час автономної роботи, до 9 годин від зарядки до зарядки.

Новий планшет поставляється з набором передвстановлених програм і додатків, оптимізовані для роботи з сенсорним екраном. Набір включає фірмові програми для прослуховування музики, перегляду відео, редагування нотаток, а також віджети погоди, часу, цифрового компаса і багато інших корисних програм. На додаток до цього, слайдер-планшет оснащений сервісом Microsoft Bing, який пропонує цілий набір інструментів для пошуку різної інформації. Bing також включає в себе останню розробку Microsoft — голосовий пошук. Додаткові програми також можна буде завантажити, використовуючи сервіс Samsung App Manager або сервіс Windows Product Scout.

Інноваційні технології зв’язку в Sliding PC 7 Series дозволять створити внутрішню (домашню) мережа між сумісними пристроями. Так, фірмова технологія Samsung AllShare дозволить управляти і транслювати мультимедіа дані (фото, відео та аудіо) на будь DLNA-сумісний пристрій, починаючи від камер і смартфонів і закінчуючи телевізорами високої чіткості і ноутбуками.

Для корпоративних користувачів новий слайдер-планшет може поставлятися з професійно-орієнтованої операційною системою Windows 7 Professional. Sliding PC 7 Series буде представлений в 2 варіантах з об’ємом пам’яті 32 Гб і 64 Гб і доступний на деяких ринках вже в березні 2011 року.