Samsung представив смартфон Galaxy S на базі Android 2.1

676

Компанія Samsung Electronics представила смартфон Galaxy S (GT-I9000). Galaxy S є флагманом широкої лінійки смартфонів Samsung 2010 року.


Samsung Galaxy S

Samsung Galaxy S відрізняється високопродуктивним 1 ГГц процесором, завдяки чому пристрій легко справляється з HD-відео, а також з послугами LBS-сервісів, які користувач може отримувати через спеціальний додаток Екран Reality Browser. Фірмовий додаток Social Hub відкриває доступ до всіх популярним соціальним мережам. А встановлений в Galaxy S сервіс Samsung Apps, що дозволяє завантажувати велику кількість додатків, ігор, електронних книг, щоб максимально персоналізувати можливості телефону у відповідності з потребами власника.

Samsung Galaxy S має 4-дюймовий сенсорний екран, виготовлений по технології SuperAMOLED, графічний процесор mDNIe.

Смартфон Samsung оснащується інтерфейсом TouchWiz 3,0, надає миттєвий доступ до різних віджетів, програм або контактам. Galaxy S відрізняється розвиненими комунікативними можливостями: смартфон можна підключити по бездротового зв’язку різних типів пристроїв, наприклад, до ноутбуків, телевізорів і камер, або використовувати його як Wi-Fi хаб для виходу в інтернет з ноутбука або ПК. Крім того, завдяки додатку Social Hub користувачі зможуть швидко перевірити свою пошту або поспілкуватися з друзями в різних соціальних сервісах.