Samsung представив ультратонкі плазмові 3D-телевізори

449

серій 7000 і 6900

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку плазмові 3D-телевізори серії 7000 і 6900 з широкоформатними екранами діагоналлю 63 і 50 дюймів соответветственно.

За високу якість 3D і 2D-зображення і динамічну, чітку картинку в нових плазмових телевізорах Samsung відповідає процесор 3D HyperReal Engine. Моделі також оснащуються технологією Clear Image Panel. У конструкції панелі замість звичного скла використовується ультратонкий плівковий світлофільтр, який дозволяє усунути подвійні відображення і забезпечує чудову чіткість картинки і передачу кольору практично для будь-якого кута перегляду. Clear Image Panel у поєднанні з технологією Mega Dynamic Contrast забезпечує високу контрастність і чіткість у форматі Full HD, навіть в яскраво освітлених приміщеннях. Завдяки новим светофильтрам, поліпшеної конструкції осередків і застосування нових люминафоров, телевізори отримали насичені, багаті кольори, глибокий чорний і яскраві світлі тони.

У телевізорі Samsung серії 7000 також присутня технологія Real Black Filter, що забезпечує високу контрастність зображення.

Плазмові телевізори забезпечені технологією 600 Гц Subfield Motion, що дозволяє уникнути проблем з відображенням руху в динамічних сценах. Ця технологія створює 12 субполів кожного кадру, роблячи контури об’єктів, що рухаються більш чіткими, а текст на екрані більш різким. Технологія Cinema Smooth з режимом Movie Mode забезпечує корекцію зображення, наближаючи його до вихідного формату, наче у справжньому кінотеатрі.

Телевізори оснащуються технологіями домашніх розваг таких, як [email protected], USB 2.0 Movie і AllShare.

Тепер, щоб переглянути свої колекції фільмів або фотографій, не потрібно підключати ноутбук до телевізора або записувати їх на диск. 3D-телевізори Samsung серії 7000 і 6900 оснащуються двома роз’ємами USB з фірмовою технологією USB 2.0 Movie, що дозволяє відтворювати контент безпосередньо з флеш-накопичувача, зовнішнього жорсткого диска, цифрової камери або будь-якого іншого носія, що підтримує USB-з’єднання. Також цю функцію можна використовувати для прослуховування улюблених музичних композицій.

Тепер просто підключивши телевізори допомогою бездротового або Ethernet з’єднання до мережі Інтернет, використовуючи сервіс [email protected], можна завантажити десятки додатків від світових (YouTube, Twitter, AccuWearher, FaceBook, History, Picasa, Getty Images) і російських (РБК, GisMeteo, Спорт-Експрес, Russia.ru) веб-сервісів. Програми дозволяють своєчасно дізнаватися свіжі новини, прогноз погоди, курси валют навіть під час перегляду фільмів і телепередач. Список додатків постійно поповнюється.

Функція AllShare дозволяє створити домашню мережу між сумісними пристроями через DLNA-з’єднання. Технологія Anynet+ дозволяє управляти всіма підключеними через HDMI-інтерфейс пристроями за допомогою одного пульта дистанційного управління. А завдяки чотирьом роз’ємам HDMI користувачі можуть переглядати на широкоформатному екрані телевізора контент з різних цифрових пристроїв, таких як камкодеры та мультимедійні комп’ютери, без стиснення даних. Функція InstaPortS забезпечує миттєве перемикання між HDMI-джерелом.

Рекомендована роздрібна ціна на плазмові телевізори в Росії становить 90 тис. рублів за модель PS50C6900 (50 дюймів) і 160 тис. рублів за PS63C7000 (63 дюйма).